Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szöveggel lehet odamenni hozzátok?

Figyelt kérdés
Én már sok lányhoz odamentem életemben, nem arról van szó, hogy halálra lennék rémülve. Egyszerűen valahogy egyre jobban nehezembe esik, ha játszom az agyam és dumálok mindenféléről, azt olyan hamiskásnak érzem, egyértelmű, hogy miért vagyok ott, viszont ha azt mondom, hogy szia tetszel, azzal meg mit kezdjen? Illetve ha már meg is szólítottam, miről lehet ilyenkor beszélni? Mi az, ami nem cringe meg nem érzem magam úgy tőle, mint egy totális fogyatékos? Valahogy azt szeretném, hogy őszintén, egyenesen tudjak kommunikálni ilyen szituációban, de ha nagyon őszinte vagyok, akkor nem tudok nagyon miről dumálni egy vadidegennel, csak kamu, illemkérdésekről max.

2019. jún. 17. 02:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
"Szeretnélek levizelni a mosdóban"
2019. jún. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

"Szia. Húszezerből tudsz visszaadni?"

32/f

2019. jún. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
S.O.S. francia?
2019. jún. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Maga a helyzet lenne megalázó, még ha nem is utasítana el. Illetve nagyon kellemetlen, ez a szó talán jobb rá, maga a tény, hogy ő tenne nekem szívességet azzal, hogy leáll velem beszélgetni. Ebből kialakulhat egy olyan helyzet is, mintha én lennék egy riporter, ha esetleg szűkszavú a nő. Na ez is nagyon kellemetlen lenne. De ha már nem utasítana el, akkor csak tud kommunikálni, viszont nagyon ideges, feszült lennék, és ez rendkívül megnehezítené az egészet. Az csoda lenne, ha egyáltalán meg mernék szólítani valakit.
2019. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

En alt az egyszeru semleges kerdeseket szeretem. Ne erezzem azt h fel akar szedni. Sima beszelgetes. A vegere eldontom h a pasi kell vagy sem. Amit erezni szeretek kozben az az h jo lesz a kedvem tole. Nevetek es van kedven folytatni.


Utalom mikor sablonos elore leirt ezereves szoveget nyomnak le. Ha nyomul. Ha folyamatosan bokol vagy szexualis kerdeseket poenokat nyom. Megolel csokot akar tapiz.


Elsore ezeket ne akarja. Varja meg amig en is kesz vagyok ra. Ha nem vagyok kesz ra akkor az eroszaknak elem meg. Agyon kellemetlen erzes.

2019. jún. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Az a jó szöveg, amit jóképű férfi mond.
2019. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

Sosem értettem az olyat, hogy "ne legyen sablonos, és ne érezzem rajta, hogy fel akar szedni". Hát basszusgitár, egy férfi ugyan miért kezdeményez és akar megismerni egy nőt? Esetleg malmozni akar vele vagy amőbázni?

Az elején meg egyszerűen nem lehet nem sablonosnak lenni. Muszáj általános kérdéseket feltenni ahhoz, hogy megismerje az ember a másikat! De elvileg lehet azzal is nyitni, hogy "Figyelj, szerinted a szürkék mikor látogatták meg először a Földet?" Nem hiszem, hogy ez utóbbival bárki sikerrel járna!

2019. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
#6 Hát ez is igaz!
2019. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Ami sablonos, az egyben egyszerű és semleges, és ezeket muszáj feltenni egymásnak az ismerkedés elején, ezek kihagyhatatlanok. Aki még a kákán is csomót keres, az valójában nem is akar ismerkedni.
2019. jún. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen jól érzed, hogy fura az egész szituáció, amikor odamész egy nőhöz ismerkedni. Ilyenkor te is zavarban vagy, meg a nő is.

Én a férjemet egy boltban ismertem meg. Tök átlátszó volt a helyzet, odajött, hogy segítsek neki, ha ráérek, hogy mit vegyen egy kajához, mert nem tud főzni. Belementem a játékba, mert szimpatikus volt. Nem volt kínos, mert kedves volt, nem tolakodó, megadta a lehetőséget, hogy ha nem érek rá, vagy nem szimpatikus, akkor azt mondhassam, hogy bocs, de nem. A múltkor egy fesztiválon a barátnőmmel ebédeltünk, amikor néhány pasi odaült hozzánk. Udvariasak voltak, nem nyomultak, csak valahogy beszédbe elegyedtünk a zenék és a kaja ürügyén. Hamar kiderült, hogy mindketten férjnél vagyunk, viszont nem volt senkinek kínos a szitu, mert végülis beszélgettünk egy jót. Az a lényeg, hogy keress egy közös témát. Udvariasan, mosolygósan menj oda egy nőhöz.

2019. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!