Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szöveggel lehet odamenni hozzátok?

Figyelt kérdés
Én már sok lányhoz odamentem életemben, nem arról van szó, hogy halálra lennék rémülve. Egyszerűen valahogy egyre jobban nehezembe esik, ha játszom az agyam és dumálok mindenféléről, azt olyan hamiskásnak érzem, egyértelmű, hogy miért vagyok ott, viszont ha azt mondom, hogy szia tetszel, azzal meg mit kezdjen? Illetve ha már meg is szólítottam, miről lehet ilyenkor beszélni? Mi az, ami nem cringe meg nem érzem magam úgy tőle, mint egy totális fogyatékos? Valahogy azt szeretném, hogy őszintén, egyenesen tudjak kommunikálni ilyen szituációban, de ha nagyon őszinte vagyok, akkor nem tudok nagyon miről dumálni egy vadidegennel, csak kamu, illemkérdésekről max.

2019. jún. 17. 02:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Fordítva ülsz a lovon. A szöveg teljesen mellékes. Az alapján döntik el hogy pozitívan vagy görény módon reagálnak hogy jóképűnek születtél-e és hogy kőgazdagnak tűnsz-e.
2019. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

#11

Ez egy phaszság

2019. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de hogyha csak a jóképűeknek meg a széngazdagoknak lenne barátnõje, párja, akkor már kihalt volna az emberiség. De ez a két dolog nem kis elõnyt jelent valóban.
2019. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, véleményeket! Értékelem mindenkinek a meglátásait.


Kicsit konkrétabban szerintetek hogy néz az ki a valóságban, hogy semlegesen, általánosabban eldumálgatok vele anélkül, hogy nagyon erőltetettnek, hamiskásnak tűnne?


Mert engem valahogy zavar, hogy olyan bénának érződik az egész, hogy mégis egyértelmű miért vagyok ott, egy random fickóhoz nem megyek oda dumálgatni ugyanezekről. Valamint nehéz kipuhatolni mikor válaszol csak illedelemből, mikor van az, hogy érdeklem, csak zavarban van, ezért szűkszavú. Egyszóval nem akarok az az idegesítő figura lenne, aki odamegy húzni az idejét.

2019. jún. 17. 17:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Régóta vár/vársz a buszra? Ugye te sem bírod ezt a nagy meleget. Most biztos jobban éreznéd magad valahol egy vízparton stb. Ha kedvesen válaszol, akkor lehetne neki mondani, hogy Találkozhatnék veled a buszmegállón kívül is? Ha azt mondja, nem, már foglalt vagyok, akkor elnézést kérsz, és ott hagyod, persze nem megbántva.
2019. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az a baj h a pasik egybol nyomjak a ismerkedos szoveget... Milyen kocsim van mennyit keres villogtatja a telot kulcsot .. ez szanalmas.


Lentebb irta valaki h egy boltban ismerkedett meg a ferjevel. Megkerdezett egy sima dolgot megvolt a lehetosege a nonek h valasszon. A legtobb esetben a pasik ezt. Nem teszik meg. Nyomja a sodert en meg nezek h bakker te mit akarsz? Nem kerdezz utasit parancsol. Megpro alja negativ bokkokal lenyomni az onbizalmam. Pua szoveg... Etc...

Na ezt ne


Pontosan tudjak a nok h a pasi ismerkedni akar. Az a baj h ezt ugy teszik h mar a nonek kellemetlen. Mi lenne ha a nok ismerkednenek ugy ahogy a pasik?

Parszor kiserletkeplen bedobtam a dolgot es a pasik olyan mertekben zavarba jottek h voros fejjel es behuzott nyakkal kullogtak el.

Szal ne nyomd tul a bokot. Ne negativ bokkal akard elnyomni a not. Adj valasztasi lehetoseget. Nem baj ha zavarba vagy es ezt kozlod is. Nyugodtan eszelj az erzesedrol par szoban. Ha lekoptat is, maradj kedves udvarias. Mosolyogj.

2019. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!