Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is röhögtök amikor a 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is röhögtök amikor a 35 körüli nők jönnek ezzel a "mit képzelnek magukról a pasik" szöveggel?

Figyelt kérdés

Tudjátok, amikor a nőknek 35 éves koruk körül elkezdenek eltűnni a jó pasik a holdudvarukról, és már nem állnak sorban a jobbnál jobb pasik náluk, akkor felmennek társkeresőre és azt látják, hogy ott is csak 50-60 éves papik akarnának tőlük komoly kapcsolatot, nem csak megdugni. Akkor szokott jönni a rage-elés, hogy "mit képzelnek magukról a férfiak, hogy ők nem öregszenek, hogy ők örökre fiatalok maradnak, hogy rajtuk nem látszik már meg a kor??"

Ilyenkor azért elkap a röhögőgörcs. Az egyik nő rokonom is pont így volt és őt is kiröhögtem. Miért ő mit gondolt? Hogy örökre sorba fognak állni a jobbnál jobb faszik? Hogy örökre alanyi jogon meg fog kapni mindent csak mert nő? A 20-as csajokért verseny van, ezért kapnak meg mindent. Ő meg nagy naívan azt gondolta ez az állapot örökké tart. Nem tett le semmi különöset az asztalra egész életében, de a férfiaktól elég masszív elvárás listája volt, mindaddig amíg volt aki versenyezzen érte. De döglött a piac, már nem friss husi.

És rengeteg ilyen nő van aki a 30-as éveiben elkezd dühöngeni, mert már nem akar jönni érte a szőke herceg fehér lovon egy BMW-vel, hogy elvigye a tengerparti nyaralójába. Csak a papik maradnak, vagy a kanos 20 éves kiscsikók, akik szex tanár nénit keresnek.

Ezen ti nem szoktatok jót röhögni, amikor egy kapuzárásos nő panaszkodik a férfiakról?


2019. júl. 28. 19:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%

@Lazy Lover: ok csak dugni akartak veled. Kapcsolatnal sokkal több az elvárás.

Messze nem elég, hogy kedves még humoros.


Amúgy valami vírus szeruen tavaly vagy 6 40-es rokon, ismerős hazadodott, a férj mindenhol max. 3 évvel volt idosebb, sikeres, normalis emberek.

2019. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%
Kíváncsi vagyok, ha itthon is engedélyezett lenne a fegyvertartás, mint USA-ban, vajon hány ilyen kényszerszűz ette volna már meg a pisztolyát.
2019. júl. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%

:D

A kokmentekvol szépen látszik, hogy így beszélnek a hímek a nekik nem tetsző nőkről, de amikor a nekik tetsző nők utasítják el őket (tisztelettudóan) akkor az egy gyűlölet beszéd.

Na mindegy, amíg ezt a szánalomfesztivalt egyedül, magatokban csináljátok, (mint ahogy minden mást is az életetekben) addig úgy röhögtök, ahogy akartok.

Normális ember nem ilyen, de sokan bizonyítottátok már itt eleget, hogy ez a jelző nem illik rátok.

2019. júl. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Lazy Lover ***** válasza:
5%
mondjuk van aki megoldja keres 1 nyomit és előadja hogy neki nem számít a külső stb stb csóri srác meg örül hogy pt kap...
2019. júl. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Most vagyok 35,de a fiatal épp 20 eves srác is odavan értem.Persze ezenkívűl még az én korosztályom és az idősebbek is.Nem járok már bulizni,vagy olyyn helyekre ahol ismerkedni tudnék,de simán összeszedném a fiatalabvakat is.Ugyhogy ne reménykedjetek,hogy a rancos harmincasok olyan kétségbeesettek,hogy akármilyen f@rokra rá ugranak,csak mert félbek a magánytól.
2019. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
77%
Egy normális külsejű 35 körüli nő nincs rászorulva a 50-60-asokra,te a 45 körüli nőkről beszélsz..
2019. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
3%

Tisztázzuk már, hogy egy 35 éves nővel mégis ki a fene akar komoly kapcsolatot vagy mondjuk családot alapítani? Én biztos nem, nem érek rá erre az ökörködésre.

33/f

2019. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%

",te a 45 körüli nőkről beszélsz.."


A 45 éves sem akar 60-ast. 50-est sem.

2019. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%
60-ast már senki sem akar szerintem,de egy 45 éves nőnek jó lehet egy 50 körüli férfi.Aki jól néz ki,még fiatalabb pasival is összejöhet(ismerek ilyet),igazából a külső számít ebben a korosztályban is.
2019. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%

30 felett a legkiegyensúlyozottabb egy Nő lelkileg.

Te nem tudhatod, mert férfi vagy :)

Egyébként mi ez az állandó tömegpszichózis itt? Azt hiszitek, hogyha egy nap 20x kiírjátok, hogy a nők 30 évesen már senkinek sem kellenek, akkor az előbb-utóbb igaz lesz?

Terjesszük inkább azt, hogy zöld az ég...majd kiírom 80x egy nap...hátha valaki beveszi.

2019. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!