Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ad meg valaki a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad meg valaki a társkeresőkön nem valódi várost tartózkodási helynek?

Figyelt kérdés

Tegnap pont kiszúrtam egy ismerősömet a badoo-n, hogy a Heves megyében lévő Kiskörét adta meg tartózkodási helynek, amikor közel 40 km-re közelebb lakik hozzám. Azt hiszem pontosan 37-38 km. Ennek mi értelme van? Mondjuk a badoo sok valótlan információt és kamu profilt hoz le, és sokan elégedetlenek is vele, csak amit idefent olvasok a 85%-a konkrétan megbízhatatlannak tartja azt az oldalt.

Április eleje óta van fent, de csak tegnap, vagy tegnap előtt változott ez meg nála mivel szinte minden nap felnézek arra az oldalra, de sose töltök ott sok időt. És nem ő az első akinél ilyet tapasztaltam a badoo-n. Találkoztatok már ilyen esettel a badoo-n, vagy bármelyik társkereső oldalon?



2019. aug. 16. 10:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
52%
Különben itt több 74%-os is írt, én csak az egyik vagyok, elég gyakori egy százalék :)
2019. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!