Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön kívül hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön kívül hol lehet manapság 25-35 éves nőket megismerni?

Figyelt kérdés

Egy hosszabb párkapcsolatom elmúltával újra terítékre került a társkeresés problematikája, de most kicsit tanácstalan vagyok. Komolyan érdekelne, manapság hol szoktak ismerkedni az emberek a társkeresőkön kívül. Nehezítésképpen megemlítem, hogy nem élek kiterjedt társaséletet, egyedül dolgozom, és minden hobbim olyan, ami nem kedvez a nőkkel való ismerkedésnek.


Érdekelne nők és férfiak véleménye is, különösen olyanoké, akik hasonló helyzetben sikerrel jártak.



2019. aug. 6. 01:36
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem szerencsére sikerült rá találnom az igazira, úgy ismerkedtünk meg hogy elmentem egy fizika napra az ő sulijába, mert akkor pont ott volt tartva, és nem találtam a tudományos kiállítást, és pont hozzá mentem oda megkérdezni, és annyira mosolygott és kedves volt hogy nagyon megtetszett aztán el kértem a névét, majd be jelölten facen hogy tudjuk tartani a kapcsolatot :)nekem így történt a siker story-m. Sokan manapság a gép elött ülnék és nyomkodják azt a szart és nem fel néznek a nagy világba, ahol esetlegesen ott vár rájuk az igaz... ez is egy nagyon nagy baj szerintem, ezért csak azt tudom tanácsolni, hogy menjen el valamerre sétálni, nézelődjön, és ha mondjuk ott van egy kávézónál vagy ilyesmi és meg lát egy tetszetős hölgyet, akkor üljön le elé, persze csak udvariasan, társalogjanak, kérdezze meg hogy van esetleg valami hobbija, mondja azt hogy ön álja az egészet:) kissebb kedvességek sokat jelentenek egy nő számára. Remélem tudtam segíteni. Aztán sok szerencsét kívánok:).
2019. aug. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják bárhol lehet...

23 éves nőként sosem volt senkim, pedig egyetemista vagyok, csak bölcsészkaron 1 fiúra jut 10 lány kb. Interneten ismerkedtem, de nem társkeresőn. 3 ilyen eset volt, az egyik srác volt csak normális, de kiderült, hogy barátnője van, de poligám, szóval nem éri be csak vele. Nem kis csalódás az ilyen! Az életben tetszettek fiúk, de nem volt kölcsönös sajnos. Akinek még én tetszettem, nem egy kategória velem intelligencia terén pl.


Nem dohányzom, kölcsönösen ugyanezt igénylem és ami bennem a leginkább taszító tényező lehet, hogy animés vagyok (nem betegesen, nincs anime szentélyem, meg ilyenek). XD Volt egy srác, akivel haveri társaságban beszélgettem, szabályosan elküldött a fenébe, amikor kiderült rólam és a barátaim nem védtek meg. Azóta lecseréltem a társaságot, nincs kivel bulizni, így sajnos nekem sincs ötletem, hol lehetne máshol interneten kívül. Van, aki szerint megérte, mert 3 éve együtt van a párjával pl. Arra azonban fel kell készülni, hogy átlag 20 érdeklődőből egyvalakivel érdemes elmenni randizni. A társkeresőhöz főleg türelem kell, de ismerek pozitív tapasztalatokat, szóval nem szabad feladni! ;)

2019. aug. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szingli 29 éves nő vagyok.
2019. aug. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2019. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én Budapesten élek. Vagy a 29 éves, szingli nőt kérdezed? :) Őt nem tudom.
2019. aug. 6. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan hobbit, ami emészthető számodra, és esélyed van az ismerkedésre.

Pl menj el valami társas tánc tanfolyamra.


Valamit muszáj változtatnod, lépned az ügyben.


Itt a városban rengeteg lehetőség van. Figyeld a FB-t, események a közeledben, amik még érdekelnek is. Menj el, járj nyitott szemmel.


Nehéz visszakerülni a húspiacra, de nem lehetetlen :)

2019. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!