Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb lelkileg: fent lenni társkeresőkön, de semmi siker, vagy törölni magunkat, de akkor az esély is elvész?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akik hasonló helyzetben vannak. Nők és “minden nap mással randizok tinderről” típusú férfiak véleménye nem érdekel.
2019. jún. 23. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Töröld magad! Így csak lehúzza az önbizalmad.

Az esély ezzel nem veszik el. Tízezer évig tudtak az emberek Tinder nélkül párt találni. Most is menni fog!

2019. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Inkább töröld magad, ki kíváncsi ilyen bunkóra, aki így beszél általánosan a nōkrōl, hogy az ō véleményük nem számít. Az már régen rossz, ha szerinted egy hetero kapcsolatban nem érvényesül mindkét fél nézõpontja.
2019. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második, funkcionális analfabéta vagy? Az adott kérdés kapcsán nem érdekel a nők álláspontja, ők ugyanis soha nem kerülnek ilyen helyzetbe, ezért többnyire nem releváns a véleményük. 🤦🏻‍♂️
2019. jún. 23. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha úgy nézel ki mint egy teleszart búváruha akkor tok mindegy fent e vagy tinderen vagy sem!
2019. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ebben vitatkoznék, hogy a nők között nem lehet sikertelen valaki párkapcsolat szempontjából. Náluk is van olyan, akit csúnyának ítél meg a nagy többség, és bottal se kategória. Aztán vannak a csúnyán, akik bejönnek pár önbizalom hiányos pálinkák, de a srácok nem tesznek semmit, mert nem mernek.


Egy ideig amúgy én is sikertelennek éreztem magam, egyetemig az egyetlen egy csókok óvodában jött. Viszont a teóriák szerint a sikertelen srácook vagy nem veszik észre ha tetszenek lányoknak a környezetükben, vagy ha netalán észre is veszik, akkor a magas igény miatt egy átlagos csajt visszautasítják. Mindenki tetszik valakinek, csak észre kell venni. Egyrészt én magam is az első kategóriába tartoztak, aztán jobban figyeltem jelekre, apró finomságok rá, és észrevettem, hogy olyan csajoknak is bejövök, akiről azt hittem hogy soha nem jönnél be neki.

2019. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Hiaba az egyetelmu keres, csak jonnek a femnacik, mert nekik meg kell mondani...
2019. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

“Ha úgy nézel ki mint egy teleszart búváruha akkor tok mindegy fent e vagy tinderen vagy sem!“

Az búvárruha, te értelmi fogyatékos. Amúgy meg nem vagyok kövér, amin lehet, változtatok. De a genetika nyilván adott.

2019. jún. 23. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nők nem kerülnek ilyen helyzetbe. De, édes kis szívem, kerülnek. Pont az ilyen széplelkek miatt, mint te.
2019. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!