Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ad meg valaki a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad meg valaki a társkeresőkön nem valódi várost tartózkodási helynek?

Figyelt kérdés

Tegnap pont kiszúrtam egy ismerősömet a badoo-n, hogy a Heves megyében lévő Kiskörét adta meg tartózkodási helynek, amikor közel 40 km-re közelebb lakik hozzám. Azt hiszem pontosan 37-38 km. Ennek mi értelme van? Mondjuk a badoo sok valótlan információt és kamu profilt hoz le, és sokan elégedetlenek is vele, csak amit idefent olvasok a 85%-a konkrétan megbízhatatlannak tartja azt az oldalt.

Április eleje óta van fent, de csak tegnap, vagy tegnap előtt változott ez meg nála mivel szinte minden nap felnézek arra az oldalra, de sose töltök ott sok időt. És nem ő az első akinél ilyet tapasztaltam a badoo-n. Találkoztatok már ilyen esettel a badoo-n, vagy bármelyik társkereső oldalon?



2019. aug. 16. 10:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Persze, van ilyen. Vicc ez a netes társkeresés úgy, ahogy van.
2019. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű:nem akarja még véletlenül sem,hogy beazonosítsák.

Én pl. kistelepülésen élek, és bár sosem társkeresőztem, de ha ezt tenném vélhetőleg én se a 2000 fős falut adnám meg lakóhelyül.


Volt egy nő ismerősöm aki ezt tette,nem sokkal a férje halála után.Egyvalaki felfedezte, másnap már az egész faluban ez volt a téma.

2019. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Kaputelefon kódot is tegye fel a netre?
2019. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A 2000 fős faluval nem csak a beazonosíthatóság a probléma, hanem az is, hogy amíg a pár km-re levő nagyvárost ezrek adják meg keresésnél, addig egy Kétezerfősfalukülsőt viszonylag kevesen kattintanak meg (tudom, sok keresőn lehet adni max távolságot is, de csak egyszerűbb így)
2019. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Bújkál.
2019. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a stalkerek nehezebben találják meg élőben. A mai világban nem árt elővigyázatosnak lenni.
2019. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi településen él valaki, gyakran a hozzá közelebb eső nagyobb várost írja be, mert aszerint dobálja be az adatlapokat. Szívesen.
2019. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden eddigi választ.

Én is ezekre gondolok.

Bár az már más kérdés, hogy mennyi esélye van valakiben elő benyomásra is egy szikra bizalmat is ébreszteni amikor már a társkeresőn is hazudik valamiben. Az hogy ha nekem Kisköreiként egy hét beszélgetés után valaki befittyentené, hogy ő amúgy teszem azt Öcsödön lakik ám, akkor sem kéne ha hozzám vágnák. Nyilván mint írtátok is, ez is azt jelzi, hogy valami nem kóser nála. Vagy van valakije, vagy bújkál, és ha csak valaki nem szeretői kapcsolatot akar létesíteni hanem mondjuk komolyabbat és hosszútávút, akkor az első ilyennél visszavonolút fúj.

Én kétszer jártam már így, hogy valaki öt nap után benyögte, ő amúgy 40-50-60 km-re lakik attól amit kiírt, abban a pillanatban hagytam a gránátba. Nyilván szubjektív a dolog, de én nem szeretőnek mennék bárkihez is, hogy egy búvóhelyen napi kétszer találkozhassunk a kukoricás mellett...

Nem, nem kell a kaputelefonkódját megadni, de egy lakóhelyen max. 5-10 km-es körzetén belüli helykiírás a minimum. Minden más hiteltelenné teszi az illetőt minden téren. A létező legrosszabb első benyomás.

2019. aug. 16. 12:14
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

8: régen tarskeresoztem már, de több olyan növel randiztam aki Pest megye helyett Bp-et irt be, főleg ha itt tanult/dolgozott.


Sosem lett bizalmi válság, az első 1-2 beszelgetesnél kiderült, nem az oltár előtt mondták, hogy van itt még egy apróság.

2019. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Bár az már más kérdés, hogy mennyi esélye van valakiben elő benyomásra is egy szikra bizalmat is ébreszteni amikor már a társkeresőn is hazudik valamiben."


Nekem az veszi el a bizalmamat ha valaki képtelen információkat értelmezni, feldolgozni, más emberért egy kicsit is aggódni, és az ő érdekeit is nézni. Márpedig te nem nézed az ő érdekeit, nem gondolod végig a szempontjait, tehát benned nem lehet bízni.


"már a társkeresőn is hazudik" Miért mi a társkereső, hogy ez az elsődleges ami alapján ítélsz? Korlátolt dolog.

2019. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!