Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiassá váltam volna?

Figyelt kérdés

Három zátonyra futott kapcsolat után, olyan gondolatok kezdtek el kísérteni, amik miatt régen ferde szemmel néztem más lányokra.

26 évesen egyedül élek saját lakásban, sikerült összespórolnom egy jobb saját kocsira, kiemelkedő fizetésem nincs, de kényelmesen lehet belőle élni.

Régen nem érdekelt, hogy egy pasinak milyen munkája van, mennyit keres, mije van.

Aztán kezdtek a képbe kerülni az olyan dolgok, mint például a férfi önmegvalósítások, amihez persze ahhoz lenne szükség, hogy én eltartsam, vagy mondjak le az álmaimról. Később már az is zavart, hogy nekem kell fuvarozni a férfiakat, vagy hogy nélkülem semmi nem valósul meg.

Elkezdtem olyanokról álmodozni, hogy egyszer engem vigyenek el mondjuk akár csak a Balatonra, vagy meglepetésből elvigyenek egy étterembe. Vagy ne nekem keljen a másik fél nyaralásának egy részébe beszállni, hogy eltudjunk menni.

Aggasztanak ezek a gondolatok, mert eddig büszke voltam arra, hogy független vagyok és nem szorulok másra, de mára eljutottam arra, hogy én is vágyok egy kis ilyen jellegű törődésre.



2019. aug. 14. 13:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Csórón is lehet meglepetést, örömet szerezni egy nőnek.

A vacsora meghívás nem kiadás, egy gesztus, ha meg így se férne bele, hát főznék valami finomat.

Nem vagy anyagias, semmi baj veled!

2019. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
11%

Sajnálom, hogy három kapcsolatod zátonyra futott, de nem jó az, ha ideál képeket kergetsz. Ha valaki eltudna vinni téged Balatonra tényleg jobb lenne a párkapcsolatod? Mitől lenne jobb, ha lenne kocsija? Én jelenleg nem vágyódom autóra az se bánnám, ha mondjuk vonattal mennénk le oda, icvel tök gyorsan odalehet érni. Nem az a fontos, hogy hogyan közelítitek meg, hanem inkább az, hogy lent jól érezzétek magatokat, jó élményben részesüljetek.


Attól, hogy volt pár rossz kapcsolatod, nem kell mindenkiben a potenciális semmirekellőt és kihasználót látni, ezt semmit nem old meg inkább ront a helyzeten. Egy párkapcsolatban az a fontos, hogy eggyé válljatok és az én és te helyét átvegye a mi. Jelenleg nem vágyok autóra, de lehet, hogyha egy szeretetteljes nővel leszek együtt akkor fogom igényelni azt, hogy letegyem a jogsit. Nem szeretem a koncerteket fesztiválokat se, de lehet megszeretném mellette. Egy jó párkapcsolat kimutatja azt, hogy nincs fix személyiség mi állandóan változunk és ennek a szeretet a kulcsa. Emberek sokasága abba a hibába esik bele, hogy azt hiszi, hogy a személyiség fix pedig mem az. Ezért is felesleges ideál képeket kergetni.


Javaslom e szellemiségbe keres partnert, ne csak a párodat keresd hanem a barátodat is.

2019. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem anyagiasság az, ha nem akarsz fejőstehén lenni.
2020. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy telik az idő,a férfiak és a nők is más tulajdonságokat

kezdenek előrébb rangsorolni a társkeresésben.

Ami nem feltétlenül rossz,hiszen más az igényünk 18 évesen,

és más 35-40 évesen is.

2021. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
34: Hát nem tudom, általában már 18 évesen is azzal haverkodtak az osztálytársnők, akinek volt kocsi furikázni. Szóval sajnos nem nagyon változik a dolog.
2021. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
58%

A mostani generációk igen, az enyémben még nem..

Ezért is van szerintem annyi válás, nem őszinte érzelmeken

alapulnak a kapcsolatok,hanem minden máson...

Persze aztán ez pár év után kidurran,mint a lufi.

2021. júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
36: A "mostani generáció" alatt nem tudom mit értünk, én a kétezres évek elején voltam érettségiző, akkor már ez ment.
2021. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Én a 90-esben, de lehet hogy nem is évszám,hanem emberfüggő ez a dolog.

Bár,szerintem most sokkal inkább előtérbe került az anyagiasság,mint

mondjuk akkor.Nem is voltak ekkora különbségek még,mint most.

2021. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

32-es válaszolónak:


"Ha valaki eltudna vinni téged Balatonra tényleg jobb lenne a párkapcsolatod?" - Nem, és nem is ez a lényeg, hogy elvigyen a Balatonra, csak egy kiragadott példa volt. Mindig én szerveztem a nyaralásokat, terveztem meg a programokat, úgy, hogy a másik félnek tényleg annyi dolga legyen, hogy bepakol a börőndjébe / beül a kocsiba, stb. Néha jól esett volna nekem is valami hasonló. A közös élmények szerintem kapcsolat epítőek.


"Mitől lenne jobb, ha lenne kocsija?" - Mert nem velem veszekszik folyamatosan, hogy vigyem el ide-oda. Mert akkor nem én leszek az önző sz@r, hogy nem adom oda neki, amikor nekem is szükségem van rá. Mert nem kell hallgatnom az ordítozást, ha éppen nincs kedvem vidékről felmenni pestre, mert a másik félnek nincs kedve buszozni. Nekem arra nincs szükségem, hogy engem furikázzanak, nem derolgál buszra ülni, ha a helyzet úgy adódik, viszont én sem szeretem a személyi sofőrt játszani.

Nyilván ha szükséges, nincs más lehetőség, van időm akkor szívesen segítek.

2021. nov. 25. 09:33
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
39: Ha valakitől ordítozást kell hallgatni bármiért, az rég rossz. Én soha semmiért nem ordítoztam senkivel.
2021. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!