Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiassá váltam volna?

Figyelt kérdés

Három zátonyra futott kapcsolat után, olyan gondolatok kezdtek el kísérteni, amik miatt régen ferde szemmel néztem más lányokra.

26 évesen egyedül élek saját lakásban, sikerült összespórolnom egy jobb saját kocsira, kiemelkedő fizetésem nincs, de kényelmesen lehet belőle élni.

Régen nem érdekelt, hogy egy pasinak milyen munkája van, mennyit keres, mije van.

Aztán kezdtek a képbe kerülni az olyan dolgok, mint például a férfi önmegvalósítások, amihez persze ahhoz lenne szükség, hogy én eltartsam, vagy mondjak le az álmaimról. Később már az is zavart, hogy nekem kell fuvarozni a férfiakat, vagy hogy nélkülem semmi nem valósul meg.

Elkezdtem olyanokról álmodozni, hogy egyszer engem vigyenek el mondjuk akár csak a Balatonra, vagy meglepetésből elvigyenek egy étterembe. Vagy ne nekem keljen a másik fél nyaralásának egy részébe beszállni, hogy eltudjunk menni.

Aggasztanak ezek a gondolatok, mert eddig büszke voltam arra, hogy független vagyok és nem szorulok másra, de mára eljutottam arra, hogy én is vágyok egy kis ilyen jellegű törődésre.



2019. aug. 14. 13:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
37%

Miért ne lehetne ugyanaz a rendes pasi később anyagilag stabil, aki most csórócska? :)

Miért kellene leváltani, ha lehet motiválni? ;)

Az hogy egyenlőre ez, van egy jó állással, jó hozzáállással módosulhat, nem feltétlenül kell a pasit lecserélni hozzá ...

2019. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
27%
Jellemző, hogy a k...a szóért törlik a válaszom, de a csaj nyugodtan nyomorékozhat.
2019. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon vicces, ahogy szidjátok a kérdező, de ha fordított esetben ti fizetnének többet, ti tennétek többet anyagilag a kapcsolatba, akkor a nőről már mondanátok, hogy aranyásó és csak a nemi szervét tudja beletenni a kapcsolatba.


Ejj, ezek a gáláns úriemberek itt a gyakorin, tényleg igazi főnyeremények.

2019. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
87%
Normális vagy. Eddig fhaszkupakokkal voltál. 31F
2019. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
86%

A barátságoknál is így van szerintem az elején többet lenyelsz mielőtt megszakítanád a kapcsolatot. Ha már párszor megégetted magad, hamarabb mondasz le a "barátról".

Az elején nem számít az sem, ha többet adsz bele a közösbe, a 3.nál már jobban zavar, a negyedikbe meg bele sem kezdesz.

Tapasztaltabb leszel, nem anyagias.

2019. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 LazyJones ***** válasza:
90%
#23 Évekig voltam nőkkel, akik kevesebbet, vagy semennyit nem kerestek (tanultak vagy épp munkanélküliek voltak), de valahogy egyiknél sem jutott eszembe centizgetni, hogy ki mit és mennyit tesz bele. Szerettem őket és örültem, hogy együtt lehettünk az én lakásomban, hogy csinálhattam neki vacsorát, vagy vehettem valami ajándék meglepetést nekik, ha úgy alakult. Pedig sosem voltam kitömve pénzzel, egyszerűen csak nem ez volt a fontossági lista élén. Mostani párom kétszer annyit keres, mint én, mégsem lett más az életem. Az én lkásomban vagyunk, és ugyanúgy szerzek vacsorát vagy meglepetés ajándékot, ha épp olyanom van, és baromira nem érdekel, hogy ez mennyire van egyensúlyban az ő kiadásaival, vagy, hogy mennyit költ mondjuk bele a rezsibe vagy a bevásárlásba.
2019. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
21-es: itt pont arról van szó, hogy nem lehetett a partnereket motiválni, de az éttermes sztorinál azért bevasalták volna mindkettejük részét is,nehogy már meghívják, egy campinges nyaralás ugyanez.
2019. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom. Egy kapcsolatban nem ennek kéne számítani. "jujj neked nincs saját házad, nekem van bibibiiii, ne szólj hozzám!" Ovis szint? Én úgy gondolom, hogy az embert kéne nézned, megbecsül e téged, azonos e az érdeklődési köre, tisztel e, félt e.... Nem azt, hogy épp hová tudna elvinni nyaralni téged, meg hogy jajj neked kell vinni kocsival. Vannak emberek akinek akár egészségügyi, akár bármilyen egyéb okból nincs jogosítványa, vagy nem is lehet. Ők akkor nem is emberek, mert vinned kell őket? Nézd, neked kell tudni mi a fontos, de eléggé félre tud vinni az anyagiak hajszolása hosszú távon. Nem azt mondom, hogy rajtad élősködjön a férfi, de ha tisztességesen dolgozó, normális értékrendű ember, akkor ne írd le az anyagiak mentén!
2019. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
82%

"Ehelyett jössz, hogy de neked már csak a kész kell. Beszrok. Küzdeni, áááá... Tipikus liba."


Lehet, hogy tudni kéne szöveget is értelmezni, nem csak olvasni.

2019. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
29%

"utolsó: te is jobban járnál nem ide irogatnál, hanem a puncs.hu-n keresnéd a készet. csak vigyázz nehogy becsapjanak :)"


Köszike, de hitelmentes lakásom van.

2019. aug. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!