Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as pasastól (tőlem)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as pasastól (tőlem) randin miért kérdi sok nő, hogy miért váltam el, hány gyerekem van?

Figyelt kérdés
Olyankor csak tátom a számat, hiszen alig volt eddig párkapcsolatom, nem házasodtam soha, nem hogy váltam. Arra pedig vigyáztam, hogy gyerek ne legyen olyannal, aki nem az igazi.
2016. jún. 16. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz véletlenül idősebbnek a korodnál. ha igen akkor azért mert egy idősebb pasi legtöbbször elvált és gyereke is van. amúgy sógorom szegény elvált 30 évesen vagyis 28 évesen vállt el de 30 most. szóval attól még hogy 30 vagy lehetnél elvált és akár gyereked is lehet.
2016. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valamilyen mondatodat félreértik? Nem mondasz valami olyasmit, ami úgy hangzik, mintha már házas lettél volna? Például egy ilyet is félre lehet érteni: "Egyszer már elköteleződtem komolyan is, de rosszul végződött."
2016. jún. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért volna csoda, hogy egy 30+ társkeresőnek nem ez az első kapcsolata?
2016. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van olyan, de nem mindenki volt házas ennyi idősen.
2016. jún. 17. 09:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát sokan azt gondolják, hogy ha nincs valami gebasz a pasival 30 után, akkor legalább már volt komoly kapcsolata.

Illetve sok nő érthetően nem szeretne olyannal kapcsolatot akinek van már gyereke (ha az adott nőnek nincs), ezért kérdezik meg. Hogy ne akkor essenek pofára amikor már esetleg érzelmi síkra került a kapcsolat.

2016. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!