Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az gáz ha 21 évesen férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 21 évesen férjnél vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem van saját lakásunk amit fizetünk. Mindenki olyan furcsán néz rám mert én nem bulizok. Hanem gyereket nevelek.
2016. máj. 19. 10:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
22%
Ha meg kellett ezt kerdezned akkor valami gond biztos van.
2016. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%
Az a gáz, hogy férjezett anyukaként eszedbe jut egy ilyen kérdést feltenni.
2016. máj. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
39%

En is 21 eves vagyok es a volt osztalytarsnom nost szult... hat mit ne mondjak elegge elcsodalkoztam. Semmit nem tanult tovabb, otthol lakik anyuci-apucival, a novere meg fiatalabban szult aztan az most "jo peldakent" egyedul neveli a gyereket.

Szived joga a gyerekvallalas, en szemely szerint az ilyen lanyokban mindig azt latom hogy lusta volt barmi celt elerni, inkabb a konnyu utat valasztja, kieroszakolja a szinten fiatal pasijatol hogy akkor legyen gyerek aztan ennyi az elete. Le lehet szavazni, ez az en velemenyem.

21/N

2016. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
26%
Nem gáz, inkább az a kérdés merül fel hogy hogyan. Ekkora még épp hogy szakmát szerzett az ember és próbálja építgetni a karrierjét és összegyűjteni annyit hogy családalapításba fogjon és tisztességben fel tudja nevelni a gyerekét. Mert én ugye a diplomás értelmiségiként szeretném ha a gyerekem is sokra vinné és tudnám mondjuk normális iskolákba járatni, nem valami falusi kuplerájba a cigányok mellé, vagy támogatni abban ha zenélni szeretne stb. Ehhez viszont pénz kell.
2016. máj. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
30%
nem gáz! épp hogy ez lenne a normális nem 30-40 évesen a kitombolás után gyereket vállalni ! az ilyenekkel nem kell foglalkozni biztos irigyek rád
2016. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
51%

Hát úgy könnyű, hogy anyuci-apuci-pasi vagy valaki beültet a házikóba. :)

Egyébként meg nem gáz, de felesleges. Mármint korai. Még élhettél volna...minek rohanni?? Épp hogy leesett a tojáshéj a se.ggedről, de te már szültél. Minek? Mi ez a siettség?

2016. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
50%

Erosen ketlem, hogy 21 evesen te dolgoztal meg a lakasert, amiben csucsulsz. Az ilyen nokrol akik csak szulnek es eltartjak ot a szulok meg a ferj... hat nem veletlenul ketelkedsz es teszel fel ilyen kerdeseket. Csak mar keso

Itt nem arrol van szo hogy azert neznek rad furan mert nem jarsz el bulizni. Azert neznek rad furan mert sz.rt se teljesitettel az eletben es tudjak hogy eltartanak.

2016. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
67%

Én 26 vagyok, de még mindig nem tartunk ott az életben a párommal, hogy be merjük nyugodt szívvel vállalni sajnos. El lehet ítélni a fiatal anyukákat és az idősebbeket is, de ha én belegondolok, 21 évesen a szüleimnek tudtam volna szülni, ugyanis abszolút nem rendelkeztem saját keresettel, sem lakással, sem semmivel. Ilyen feltételek mellett természetesen gáznak tartom.

Nekem is van ismerősöm, aki 19 évesen házasodott és 20 évesen már szült is, számomra ez fura, főleg úgy, hogy a párja is ugyanolyan idős mint ő, néhány hónapja dolgozik csak, a csaj sosem tette. Nem tudom elképzelni a saját életemet tekintve, hogy miből élhetnek meg, de nem egyformák az igényeink nyilván.

2016. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
21%
6-7-es leírta amit én is írni akartam.
2016. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb ilyen embert semmirekellőnek tartom. Ezek között elég ritka az, aki bármit is csinált. Jobb esetben érettségi után elvégzett egy 2 éves tanfolyamot, szerzett valamiféle szakmát, és mellette dolgozott, megvan a GYED alap is. Aztán ha a 19-20 éves épp csak teherbe esett lánynak egy 28-30 éves biztos keresettel, anyagi háttérrel rendelkező párja van, akkor még el tudom képzelni, hogy ez működhet. Nem a szülők nyakára szülnek, a férfi el tudja látni a családot és a lánynak is van némi munkatapasztalata és szakmája, van esélye a későbbiekben elhelyezkedni.


Ebben az egy esetben tartom normálisnak ezt a dolgot. Más kérdés, hogy én nem elégedtem volna meg egy okj-s papírral. Kemény gimnáziumban tanultam, hogy aztán onnan egyetemre menjek. Ha ezt félre is tesszük, akkor az imént felvázolt szituációban a lány ugyanúgy dolgozott és valamiféle papírt szerzett, mint ahogy én is az egyetemmel és a mellette végzett munkával.


Az idősebb pár pedig azért szükséges, mert egyrészt a gyerekvállalási szándéka is komolyabb lehet és talán már van egy olyan egzisztenciája, amire be lehet vállalni. Na ez az ami más egy diplomás-2 évet dolgozó és egy 20 évesen szülő nő között..

Nekem nem jelentene anyagi problémát, ha egyedül kéne felnevelnem a gyerekemet.

2016. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!