Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az gáz ha 21 évesen férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 21 évesen férjnél vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem van saját lakásunk amit fizetünk. Mindenki olyan furcsán néz rám mert én nem bulizok. Hanem gyereket nevelek.
2016. máj. 19. 10:25
1 2 3 4 5
 41/48 omba ***** válasza:
65%

#40, amit te írsz, az pénzköltés, nem az élet.. nekem vannak gyerekeim, Q_rvára nem a tengerparti naplemente érdekli őket, hanem azok a mesék, amiket pl. róluk költök.

Meg hát, azok a dolgok már kimaradtak a kérdezőnek, meg pár millió másik embernek is.

2016. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
48%

#40 ...és milyen jól tette anyukád.

Először a család, gyerekek, és csak utána a szórakozás. Elvégezte a "kötelességét", és most tölti a jól megérdemelt pihenését.

És tudod mit? A lelke mélyén kicsit sem bánja.

A mostani fiatalok fogják bánni, akik kiélvezték az életet, hogy nem lesz kinek elmesélniük.

2016. máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

40


Nem mindenkinek az az élet hogy minden évben nyaralgatni járjon, meg bulizni, táncikálni. Engem pl az utazás pont nem érdekelt soha, pedig nincs gyerekem (nem is lesz). Táncolni sem tudok, és nem éreztem soha szükségét.


Én ilyen esetekben tényleg csak azt tartom korainak (legalábbis a saját életemben annak tartanám), hogy nem nagyon élvezték ki a házasságuk első éveit kettesben. Mert ha legalább 18 volt mikor házasodott (mert nem hinném hogy 16 lett volna), akkor is csak 3 év telt el. Szerintem ez kevés házasság egy gyerekhez (én így érezném), de természetesen mások meg máshogy érzik.

2016. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
46%

40. en orulok neki hogy sokat utaztam es sok mindent lattam es kiprobaltam es tanultam.

Elmenyeket gyujtottem ettol lettem teljes ember es ez segit a gyereket is teljes emberre nevelni

2016. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
46%

"A mostani fiatalok fogják bánni, akik kiélvezték az életet, hogy nem lesz kinek elmesélniük."


1.: Miért beszélsz többesszámban, mintha a jelenlegi fiatalok egyike sem akarnak gyereket.


2.: Szerinted az ember az élményeit csak a gyerekének mesélheti el?? :D :D

Te komolyan elhiszed, hogy bárki megbánja azt, hogy alaposan kiélvezte az életet, csak mert nem tudja a gyerekének elmesélni? Ne röhögtess. Aki nem akar gyereket, az egy percig nem fogja bánni, hisz nincs amit.

2016. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

#44, de hány gyereked van?

Csak mert írod ezek a dolgok segítenek a nevelésükben.

De utazni jó, azt nem cáfolom, csak az egy más kérdés.

2016. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

5 gyereket neveltunk ketto mar onnalo

Es segitett a nevelesben a sok elmeny es tapasztalat

2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

5 gyerek, az frankó.... valahogy nem gondoltam, hogy tapasztalatból beszélsz! :)

Gratulálok!

2016. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!