Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az gáz ha 21 évesen férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 21 évesen férjnél vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem van saját lakásunk amit fizetünk. Mindenki olyan furcsán néz rám mert én nem bulizok. Hanem gyereket nevelek.
2016. máj. 19. 10:25
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy, miért kell lepontozni ha elmondom a véleményemet erről az egészről, meg hogy nekem mik a terveim? Fel kell készülni arra,ha valaki kiír egy ilyen kérdést,kap hideget-meleget.De szerintem egyikünk sem írt bunkó hangnemben,hogy lekéne pontozni,csak leírtuk mi hogy látjuk ezt az egészet..na mindegy,nem akadok fent ezen...
2016. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
67%

Nektek mi a franc bajotok van???

Azt sem tudjuk, hogy alakult így, lehet volt munkahelye már 18 éves korától, biztos a férje a keresőképes, de ez nektek miért fáj???


Kérdező, nincs ezzel semmi gáz, ha boldog vagy.Korán lettél édesanya, legalábbis a mai átlaghoz képest, itt ugyanis észrevettem a "40 évesen szülök mert nekem az a jó" felfogás megy.Ne foglalkozz senkivel, a te életed.


Engem is kövezzetek már meg, ugyanis 26 évesen szültem, az is k_rva korán van, nemdebár?

2016. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
66%

És ne álljatok már úgy a dolgokhoz, hogy az életben csak diplomával lehet életben maradni.

Írta itt egy 21 éves lány, hogy nem volt keresete stb.

Kérdezném tőled B+!Ha magadra maradsz, mert meghal mindenkid, nincs aki a feneked alá rakjon mindent, akkor sem mentél volna el dolgozni végzettség nélkül?Jóval fiatalabb vagyok mint te aranyom, és mérget vehetsz rá, hogy elmentél volna, vagy még a sz_rt is megetted volna.

Attól, hogy van egy diplomád, még nem jelenti azt, hogy munkád is van.

Nekem nincs diplomám, de van munkám.

Akkor én most értéktelenebb vagyok mint te???

2016. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
* jóval idősebb vagyok
2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
21%

Inkább az a "gáz", hogy ezt meg kell kérdezned. Most ha azt mondjuk, hogy az, akkor otthagysz csapot-papot? Gondolom, hogy nem.

A magánvéleményem pedig, hogy nekem ez iszonyú korai lenne. Bár én amúgy sem tervezek gyereket meg házasodást, de ha tegyük fel mégis, tuti nem ilyen fiatalon. Nem cs*eszném el a legszebb éveimet, de mindenki azt csinál a saját életével, amit akar. Ne másokkal foglalkozz.

2016. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
71%

Az a gáz, hogy felmerült benned a kérdés.

Ma már sajnos szégyennek számít a család, és a gyerekek, de csak a nagyon sok degeneráltnál.

Én inkább örülök, hogy van még ilyen nő. :-)))

2016. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagyunk degeneráltak, mert nekünk elhamarkodott 21 évesen gyerek és házasság? Az gyönyörű következtetes levonás volt! Attól, hogy valaki másképp gondolkodik a témával kapcsolatosan, még nem lesz degenerált.
2016. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
20%

A pénz az csak pénz. Hiába van életbiztosítás, gyerekekkel néhány millió forint igazán nem tart sokáig szerintem.

Régen teljesen más volt a családmodell. Generációk éltek együtt, közös kasszán, közös konyhán, szó sem volt arról, hogy a gyerek családalapítás után két háznál arrébb költözik. Sokkal összetartóbb, mindenben együtt működő, egymást támogató családok voltak és válni gáz volt...

Ma már nem ezt a világot éljük és én is amondó vagyok, jobb ha egy család több lábon áll. Nem muszáj anyukának karrierista nőnek lennie, de tudjon beszállni a családfenntartásba, ha arra van szükség.

A párom mérnökként brutális összegeket keres havi szinten. Az én fizetésem mellette csak zsebpénz, szintén mérnökként. Még is dolgozom, mert így érzem magam teljes értékű, kerek embernek és így tudom, hogy ha bármi baj történik vele, akkor nem csak a tartalékokra hagyatkozhatok, mert magam is képes vagyok eltartani a gyerekeimet.

Az meg hogyha egy nő 30 körül alapít családot, csak végig k*rhatta a huszas éveit... :D Hangosan felnevettem.

Én év vesztes vagyok és nyelvi előkészítő, 0. évfolyamos gimibe mentem, így 20 évesen érettségiztem. 24 évesen szereztem meg a mérnök alapdiplomámat, utána kezdtem el dolgozni és mellette 26 évesen kaptam meg a mesterdiplomámat. Egy félévet sem csúsztam sehol, még is felelőtlenség lett volna a részemről úgy gyereket vállalni, hogy még nem állok saját lábon anyagilag. Az akkori párom szintén nem állt saját lábon...

Ez az én véleményem, le lehet pontozni, ahányan vagyunk, annyi félék. Én nem ítélek el senkit, amiért fiatalon vállal gyereket, de engem se ítéljen el senki, amiért én máshogy gondolkodom és nem akarok a férjemtől függni egy életen át! Főleg ne mondja senki, hogy végigk*rtam a huszas éveimet, mert sokkal inkább igaz az, hogy végigsz*ptam az egyetemen. :D

2016. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
43%
Annyira mélységesen szánalmas, hogy akivel nem értetek egyet azt lepontozgatjátok. Van egy kérdés, én meg válaszoltam, épp úgy, mint a többiek..! Csak azért mert nektek nem tetszik, nem lesz más a véleményem, vagy kevésbé hasznosabb. Mint az oviban..
2016. máj. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

20:

Nem, azzal van bajom amikor más osztja az észt arról, hogy szerinte csak az a tökéletes megélése az életnek, ahogy ő csinálja a dolgokat. Amikor a huszonéves szinglik magyarázzák, hogy aki fiatalon alapít családot, az később jön rá hogy ki akarja élni magát és el kell hagynia a családját, el kell válnia. Ugyanúgy az is gondokkal küzd, aki szerint mindenkinek házastársat kellene találnia 25 éves kora előtt.

Én csak leírtam hogy mik a preferenciáim és hogyan fogom élni az életem és mindezt miért és hogyan.


28:

Ma is különbözhet adott emberek családmodellje. Mi eléggé támogatjuk egymást a családommal. Biztos vagyok benne, hogyha meghalnék, akkor az életbiztosításon felül és az addigi összes megtakarításomon és vagyonomon felül a feleségem és a gyerekeim megkapnák a szüleim, de még a testvéreim támogatását is. És ugyanezt is vica versa, ha mondjuk az én testvéreim kerülnének rossz anyagi helyzetbe.

Értem mit mondasz amúgy. A családi kötelékek sokkal-sokkal lazábbak általában, mint mondjuk 50 vagy 100 éve voltak. De és? Ez csak az a nagy egész. Miért általánosítasz? Ez ellen lehet tenni egyéni szinten ha valakiben megvan az akarat, hogy ő maga közel maradjon a családjához és egy nagy közös egységet alkotva segítsék egymást. Oké, hogy nem ilyen a világ, de te magad egyénként lehetsz ilyen.


Nem írtam, hogy biztos végigkúrta a 20-as éveit. Lehet hogy más módon szórakozott, élte ki a szabadságot és függetlenséget, amit a gyerektelenség okozott neki. De én úgy vagyok vele, hogy egy nő biológiailag is kb 18-25 évesen a legalkalmasabb a gyerekszülésre és ehhez tartom is magam a saját életemben.


29:

Ezen az oldalon a HASZNOS és NEM HASZNOS valójában azt jelenti az emberek szemében, hogy Like és Dislike... Semmi köze a válaszok hasznosságának ahhoz, hogy a válasz ténylegesen mennyire hasznos. Amivel egyetértünk azt felpontozzuk, amivel nem, azt le. Én is szoktam csinálni, hiába küzdök ellene néha, vagy jut eszembe hogy nem kéne

2016. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!