Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az gáz ha 21 évesen férjnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 21 évesen férjnél vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem van saját lakásunk amit fizetünk. Mindenki olyan furcsán néz rám mert én nem bulizok. Hanem gyereket nevelek.
2016. máj. 19. 10:25
1 2 3 4 5
 11/48 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem gáz, bár én nem igazán tudok azonosulni ezzel az életvitellel :D De ha te jól érzed magad, akkor az a fontos, úgyhogy nem kell másokkal törődni.
2016. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
55%

A te életed. Úgy cseszed el, ahogy akarod. Amit te saját lakásnak nevezel az a bank lakása. Azért legyünk tisztában a dolgokkal. Meg nyilván nem te fizeted a törlesztőt a gyesből...

De legalább kiteljesíted a női princípiumot. Manapság már csak ez számít, nem az minőségi életvitel.

2016. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
57%

Én 22 éves leszek. De egy pillanatra sem jutott még az eszembe egy kósza gondolat erejéig sem a gyerek téma. Elvégzek egy alapszakot, egy mesterképzést, 2-3 év munka (addig is folyamatosan rakom félre az ösztöndíjam meg a diákmunkákból megkeresett pénzem, szerencsére a szüleim megtehetik,hogy nem kérik el mivel olyanok az anyagi körülményeink) Aztán idővel saját ház/lakás és még utána gyerek. Szóval 5-8 évig még semmiféleképpen sem vállalnám be ezt az "életmódot".

Szerencsére senki sem szól meg itthon,hogy nekem ilyen terveim vannak,pedig anyukám is 21 évesen ment férjhez,a nővérem meg 24 múlt éppenhogy mikor elvette a sógorom.



Pedig anno 25-30 évvel ezelőtt az volt a módi a szüleink korában,gyorsan szakma,gyerek aztán vissza munkába. De akkor természetesen jobban kivitelezhető volt,az ő szüleik,nagyszüleink segítették őket. Sajnos,más volt az akkori politika is..



Úgy látszik neked az életcélod meg a jövőbeni terveid a gyereknevelésben merülnek ki,de ha a férjed jól keres, miért is ne.


Egy biztos,én nem bírnám elviselni,ha függenem kéne valakitől anyagilag.

2016. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
45%

Amikor 30-35 éves korba lépek majd és családot akarok alapítani, én is egy 20-25 év körüli nővel szeretném mindezt. Nekem teljesen normális ez. Még anyukám is 24 évesen szült, amikor apa pedig 32 éves volt. Anya részmunkaidőben dolgozott amíg mi olyan 12-14 évesek lettünk a testvéreimmel. Apa fizuja elég jó volt.


Én is hasonlót szeretnék. És igen, szívesen venném ha 80-90%-ban én tarthatnám el a családomat, a feleségemet és a gyerekeim. Hosszú távú párkapcsolati szempontból nekem sokkal visszásabb az, hogyha egy nő a 20-as éveit végigbulizza, keféli és "karriert épít" közben, aztán jó esetben a húszas évei legvégén, de inkább már harminc után szülne gyereket. Azt csinál amit akar, de én nem ilyen nőt keresek.


27/F

2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

ha azt mondjuk, hogy gáz, akkor elválsz, és eldobod a gyerekedet?


Nem. na látod. Ennyi értelme van ennek a kérdésnek.


bár kíváncsi lennék, hogy a párod hány éves, van egy sejtésem, hogy 30+.

2016. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

15:

Az pont jó

2016. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
68%

#14 Én például nem bulizom és kefélem végig a 20-as éveimet, és nem is "építgetem a karrieremet".

Tanultam, mesterdiplomát szereztem és most dolgozok még 1-2 évet, hogy biztosabb helyem legyen a cégnél.

Közben a párommal már 3 éve együtt élek.


Szép és jó, hogy el akarod tartani a családot, de bármikor bármi történhet veled. Legyen akár hosszabb ideig tartó munkanélküliség, betegség, ne adj isten halál..vagy éppen megromlik a kapcsolat és elváltok.

Na akkor mi lesz a kedves kis feleségeddel? Csináljon, amit akar végzettség, munkatapasztalat nélkül?!


27 évesen így is nekiállunk a baba projektnek, nem hiszem, hogy el lennék vele késve, mégis egy sokkal biztosabb anyagi hátteret tudtam én is hozzátenni a családhoz. Aztán tök jó lenne ha majd a gyerek mellett elég lenne egy 4-6 órás munkát csinálni, de a lényeg, hogy ott a lehetőség a munkára, jó keresetre, ha rászorulnánk valamilyen oknál fogva.


Szóval nem a kúrogatás és a bulizás a cél.

2016. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
39%
Engem az erdekelne es oszinten komolyan kerdezem h amikor majd bolcsibe oviba megy,akkor kezdesz el tanulni/allast keresni es lesz-e energiad gyerek mellett kihivasokat talalni az eletedben.Mert amit palyakezdokent keresni fogsz az meg messze van attol h atlag eletszinvonalon eljetek.En ebben latom a buktatojat ennek.Hogy epp eleg lesz a melo,utana este a csalad es akkor valahogy megall minden egy szinten.Persze ismerek olyat aki 2 gyerek mellett vegzett fosulit hetvegente de ott a nagymami kokemenyen atvette az anya szerepet minden hetvegen h az anya tudjon tanulni.
2016. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
57%

17:

Biztosítás (havi 5000 forintért lehet olyat kötni, hogyha meghalsz akkor 5 millió forintot kap a házastársad); megtakarítások (havi 100 ezer felett teszek félre). Alapból nem csak egyik napról a másikra élek, hanem pénzügyileg előre tervezek. Már a még meg sem született gyerekeim egyetemére is elkezdtem némi pénzt havi szinten félretenni. Előre kell gondolkodni és


50 vagy 100 éve is ugyanúgy megtörténhetett, hogy a férfi meghalt vagy úgy váltak el hogy a nő háztartásbeli volt. Mégsem haltak éhen az emberek egyrészt, másrészt a kockázatot is bevállalták.


Ha te nem vagy ilyen, akkor oké. De én igen és így jól érzem magam a bőrömben és biztonságban magam és tudom hogy a családomnak is jó lenne így. Így szeretném élni az életem, tehát így élem.

Fenntartom amit mondtam. Olyan feleségem lesz majd 30-35 évesen, aki durván 20-25 éves és elsősorban háztartásbeli szeretne lenni legalább a gyerekeink életének első tíz évében, vagy maximum 4-6 órában dolgozna.

És miért kellene tanulatlannak, végzettség nélkülinek lennie? 21-22 évesen már simán túl lehet lenni az első diplomán, 25 évesen meg kettőn is bőven. Nekem is két különböző (alapszakos) főiskolai diplomám van és ezek már összejöttek 23 éves koromra, aztán mentem dolgozni.

2016. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
18%
Én 24 vqagyok, nincs gyerekem, se férjem, és nem bulizok. Az a gáz, hogy szerinted akinek nem az az élete fiatalon hogy pelenkát cserél, az csak kicsapongó életet élhet.
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!