Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyjam? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Szerelmes vagyok de nem a gyerekem apjába!

Figyelt kérdés
A történet még 8 évvel ezelőtt kezdődik.Nagyon szerelmes voltam egy férfiba együtt is voltunk.De sajnos az akkori helyzete nem engedte meg,hogy folytassuk a kapcsolatot.Eltelt 2 év és férjhez mentem gyerekem született.De mivel egy városban lakunk a régi szerelmemmel sokat találkoztunk az utcán.Mindig is vágyakozva néztük egymást.Majd elváltam és újra együtt voltunk a régi szerelmemmel,de megint nem jött össze a dolog.Akkor miattam.Most van egy rossz kapcsolatom.Nem vagyok szerelmes a páromba,intimitás sincs köztünk.Semmi.Mint 2 idegen élünk együtt a gyermekemmel.A gond az,hogy terhes vagyok.Nem akartam elvetetni.A párom nem akarta a babát,de nem voltam hajlandó abortuszra menni.Csendes magányban élek és várom a közös gyerekünket.Viszont a régi szerelmemmel azóta is beszélünk.Ő azt mondta,hogy elfogad gyerekestől,terhesen is. Csak legyünk együtt végre.Neki se jött össze a 8 év alatt egy kapcsolata sem.Azt mondta ideje beteljesíteni a sorsunkat.Szeretem és mindig is vonzódtunk egymáshoz.Tudom,hogy ez nem múlik el.De félek az egésztől.Mi van ha elhagyom a mostani párom és végül a szerelmemmel megint csak nem jön össze.Nem bízok benne mert egyszer nagyon megbántott. Nem tudom mit tegyek.A gyerekem 5 éves és ő szereti a páromat.Változtassam megint a gyermekem életét is, lehet a semmiért?Vagy merjek boldog lenni? A volt férjem a gyerek apja biztosan megtámad a gyámhatóságon mert szerinte ártok neki azzal,hogy mióta elváltunk már 2 férfit is bemutattam a gyereket. Mit tegye? Szeressek vagy tűrjem a csendes magányt?

2016. febr. 18. 09:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem vállald a döntéseid következményét.


A "szerelmeddel" kétszer sem jött össze, gondolod ezek után, hogy ez az igazi szerelem? Igazi szerelemnél,ahol mindkét fél ugyanannyira szereti egymást, nincsenek bonyodalmak és nincs olyan, hogy "miatta" vagy "miattam" nem tudunk összejönni.


Biztos le leszek pontozva, de könnyű olyan szavakkal dobálózni, hogy a szerelmed elfogad terhesen is,meg 2 gyereket is elfogad veled együtt,akiknek nem ő az apja.Persze, hogy elfogadná, hisz jelenleg együtt sem vagytok!


Inkább a gyermekeidnek legyen nyugodt környezete és tisztességben,szeretetben nőjenek fel,minthogy azt lássák, hogy anyának megint új párja van.

2016. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nincs nyugodt környezet,sem szeretet,sem tisztesség. Rossza a párkapcsolatom. Ennél már az egyedüllét is sokkal jobb. egyáltalán nem várom hogy haza jöjjön. Akkor jó ha nincs itthon. Ő sem közeledik hozzám.
2016. febr. 18. 09:56
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem keress egy pszichológust, és verd a fejed a falba.


Kezdem azzal, hogy rossz kapcsolatba minek vállalsz gyereket?! Ennek a kapcsolatnak vége, megette a fene, és ha meglesz a baba, úgy fogtok élni egymás mellett, mint két ellenség. Egyébként kitől vagy terhes, mert ez nem derült ki...


A másik pasi úgy vesz elő, ha épp kellesz neki, ahogy más ember a zsebkendőjét. Csak ne feledd, hogy abba az ember belefújja az orrát, aztán eldobja. A használt zsebkendőjét senki se veszi feleségül....


Két gyerek két apától, miközben egy harmadikba vagy szerelemes, akinek te sose fogsz kelleni igazán.

Csodálatos történet!


Tök mindegy, mit csinálsz, és kit választasz. Mindkét kapcsolat egy kalap sza.r és hosszú távon szakítás a vége. Egy-két év, és ott maradsz két gyerekkel, egyedül, jó esetben nem az utcára tesz az aktuális pasid.



Az egyáltalán nem egészséges, hogy képes vagy úgy kapcsolatot fenntartani, hogy nem vagy szerelmes, illetve éppen mást szeretsz. Minek neked akkor az a másik pasi? Kapcsolatfüggő lehetsz, ez az első tippem, a másik meg az, hogy csak azt nézted, legyen kihez költözni, meg legyen aki segít felnevelni a gyereked.


A régi szerelmed mit tett le eddig az asztalra? Ahogy elnézem, semmit, azon kívül, hogy megbántott, és kétszer (vagy többször) is szakított veled.

Mindig más volt a fontos, nem te. Nem téged választ most se, ha bármi közbejön. (Ez a bármi lehet egy másik nő is, ha jól sejtem.)


Sejtelmem sincs, mit lehet tanácsolni, mert olyan szinten elcseszted az életed máris, hogy ebből kimászni gyakorlatilag lehetetlen.

Annyit tudok írni, hogy nézd a gyereked életét, az övét ne tedd már tönkre, nem tehet semmiről, és nem érdemli meg, hogy ide-oda ráncigálják.

Teremts saját életet, saját egzisztenciát, ahol a két gyereket békességben és biztonságban tudod nevelni egyedül, ahol nem kell melléd egy férfi.

Ebben az esetben egyszer, egy messzi szép napon is elképzelhető, hogy olyan pasit sodor melléd az élet, akivel képes leszel jó kapcsolatot kialakítani, mert nem a kényszer miatt keresel valakit.


Gondolom, ez nem most fog bekövetkezni, hogy feltehetőleg 2-3 évig otthon leszel egy babával.

2016. febr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Jó lenne ha előbb kérdeznél mielőtt hülyeségeket írsz. Egy az,hogy van sajnát házam és saját munkám is. Nem azért vagyok együtt a párommal mert egy szerencsétlen barom vagyok akit el kell tartani meg nincs hol lakjon! Eddig is eltartottam a gyerekemet. Egyenlőre még a pasi költözött hozzám és a világon semmit nem tett le az asztalra. Ha rajta múlna akkor nekem kellen eltartani amíg ő elveri a pénzt a kocsmába. Jó lenne ha nem ítélnél el csak azért mert egyedülálló anya vagyok. Persze az olyan biztos akaszkodik a pasikra. Hát egy nagy fenéket. Nincs rá szükségem mert van saját otthonom és munkám is. Nem vagyok kapcsolat függő mert egyedül is remekül elvagyok. Sőt!!!! Még hamarabb jobban érzem magam. DE olyan pasival akivel 1 hónapig kellett vitázni hogy legyen kedves menjen el dolgozni mert nem tartom el a seggét mit vársz el? Kicsit kissebb hanggal legyél mert nem ismersz. Kérdezz mielőtt véleményt alkotsz!!!!
2016. febr. 18. 10:07
 5/23 Evergrey ***** válasza:
100%

Ilyeneket írsz a jelenlegi "párodról", az azért erősen felveti a kérdést, hogy miért jöttél vele össze? Az még hagyján, de miért vállaltál vele közös gyereket? Tényleg nem rosszból, de aki ennyire felelőtlen, az viselje a felelőtlensége következményeit.

Az meg teljesen nyilvánvaló hogy szülőként a gyermeked/gyermekeid érdekét kell leginkább szem előtt tartanod.

2016. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert nem ezt az arcát mutatta. Miután összeköltöztünk, gyakorlatilag egy vadidegen embert találtam a régi helyett. Azt mondta,mikor kérdeztem,hogy miért változott meg,hogy kezdetben mindenki a szépet mutatja nem? Becsapott, másnak adta magát mint aki valójában. A babát pedig azért tartottam meg mert nem lehetett már elvetetni csak nagy kockázattal. Mivel nem védekeztünk mert ő is babát akart így sokként ért amikor ridegen annyit mondott,hogy na akkor lehet menni abortuszra. Kérdeztem hogy ha nem akart babát miért nem védekeztünk. Azt mondta hogy mert örültem neki és nem akarta hogy ne kerüljünk össze. Hát ezért. Most meg már nem tudok mit tenni ellene.
2016. febr. 18. 10:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden adott, akkor tényleg inkább egy kicsit magaddal és a gyermekeddel kellene jobban törődnöd. Lehet jobb,ha szünetelteted a párkapcsolatot, megnyugszol, és a gyermekednek is jobb lesz,ha egy erősebb,nyugodtabb és FŐLEG boldogabb anyukája lehet.


A jelenlegi párodnak meg tett ki a szűrét,mert 1.szerelem nincs 2. nincs felelősségtudata a leírásod alapján 3.nem támogat semmiben!


Én csak ennyit tudok neked tanácsolni.Ha nyugodtabb leszel és a környezeted is, akkor van esélyed a boldogságra. Rossz kapcsolatba pedig ne maradj benne.

2016. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
75%

Gyönyörű vagy. 2 gyerek 2 embertől. Azt sem tudod, hol àll a fejed és így nevelsz gyereket? Minek esel teherbe egy szerelem nélküli, rossz kapcsolatban? Tudod, tök mindegy màr, hogy hurcolàszod-e a gyereket megint màs faszihoz, vagy maradsz a lukadon a magànyos, rossz kapcsolatban, egyik rosszabb, mint a màsik neki.

Jah, elfogad terhesen, gyerekestül. Meddig? Gondolkodjàl már. Mikor fele ennyi gond nem volt, akkor sem jöttetek össze.

Le merem fogadni, hogy semmi sajàt hàttered nincs, amiből el tudnàd magatokat tartani, megfelelő körülményeket teremteni.

Ès lelkileg sem vagy stabil, sőt... Csak tudod az a baj, hogy egy magzat màr az màr az anyaméhben megérez mindent, a lelkiàllapotot, feszültséget,.boldogsàgot, MINDENT!

Az életed borzalmasan elb**ad, mostmàr legalàbb a gyerekeidét ne!!

Ne hapsikba kapaszkodj, sem a régibe, sem a hatalmas szerelmedbe.

Menjél szakemberhez és egyedül, CSAK A GYEREKEID érdekeit nézve boldoguljàl.

2016. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem te menj el pszichológushoz és tanulj meg OLVASNI!!!! Idióta! Köszönöm szépen van saját házam és saját egzisztenciám nincs szükségem ilyen tekintetben egy férfira sem. Mondjuk azért vállaltam mert elhitette velem hogy szeretné csak közben meg rájött,hogya akkor neki kevesebb pénz jut a haverokra. Idióta vagy és a válaszod gusztustalan, tükrözi értelmi szintedet!!!
2016. febr. 18. 10:26
 10/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
80%

Most olvasom, van hol laknod, van munkàd. Akkor mégrosszabb a helyzet, még annyi gògyid sincs, amennyit kinéztem.

Mert ha ìgy van, akkor mi a kérdés? Egyàltalàn miért merülnek fel benned ilyen kérdések, hogy melyik hapsival kéne lenni? Normàlis nőnek egyértelmű: egyikkel sem!

Màsik: màst sem olvasok a kommentjeidben, csak "mert azt mondta,màs arcàt mutatta"

Előbb nagyon meg kell ismerni egy embert, utàna teherbe esni.

Nagyon felelőtlen vagy.

2016. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!