Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyjam? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Szerelmes vagyok de nem a gyerekem apjába!

Figyelt kérdés
A történet még 8 évvel ezelőtt kezdődik.Nagyon szerelmes voltam egy férfiba együtt is voltunk.De sajnos az akkori helyzete nem engedte meg,hogy folytassuk a kapcsolatot.Eltelt 2 év és férjhez mentem gyerekem született.De mivel egy városban lakunk a régi szerelmemmel sokat találkoztunk az utcán.Mindig is vágyakozva néztük egymást.Majd elváltam és újra együtt voltunk a régi szerelmemmel,de megint nem jött össze a dolog.Akkor miattam.Most van egy rossz kapcsolatom.Nem vagyok szerelmes a páromba,intimitás sincs köztünk.Semmi.Mint 2 idegen élünk együtt a gyermekemmel.A gond az,hogy terhes vagyok.Nem akartam elvetetni.A párom nem akarta a babát,de nem voltam hajlandó abortuszra menni.Csendes magányban élek és várom a közös gyerekünket.Viszont a régi szerelmemmel azóta is beszélünk.Ő azt mondta,hogy elfogad gyerekestől,terhesen is. Csak legyünk együtt végre.Neki se jött össze a 8 év alatt egy kapcsolata sem.Azt mondta ideje beteljesíteni a sorsunkat.Szeretem és mindig is vonzódtunk egymáshoz.Tudom,hogy ez nem múlik el.De félek az egésztől.Mi van ha elhagyom a mostani párom és végül a szerelmemmel megint csak nem jön össze.Nem bízok benne mert egyszer nagyon megbántott. Nem tudom mit tegyek.A gyerekem 5 éves és ő szereti a páromat.Változtassam megint a gyermekem életét is, lehet a semmiért?Vagy merjek boldog lenni? A volt férjem a gyerek apja biztosan megtámad a gyámhatóságon mert szerinte ártok neki azzal,hogy mióta elváltunk már 2 férfit is bemutattam a gyereket. Mit tegye? Szeressek vagy tűrjem a csendes magányt?

2016. febr. 18. 09:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

A válaszokat azon információk alapján kaptad, amiket te magad írtál ide. Vagy mégsem úgy van minden, ahogy írtad? Esetleg elhallgattál részleteket?


Vagy te is csak csepegtetni akarod az infókat, mint itt sokan, mikor nekik nem tetsző válaszokat kapnak?



BIGLOL.

:D

2016. febr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Végül amúgy mi lett? 🧐

Elhagytad?

2022. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett a sztori vége?
márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!