Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagyjam? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam? Szerelmes vagyok de nem a gyerekem apjába!

Figyelt kérdés
A történet még 8 évvel ezelőtt kezdődik.Nagyon szerelmes voltam egy férfiba együtt is voltunk.De sajnos az akkori helyzete nem engedte meg,hogy folytassuk a kapcsolatot.Eltelt 2 év és férjhez mentem gyerekem született.De mivel egy városban lakunk a régi szerelmemmel sokat találkoztunk az utcán.Mindig is vágyakozva néztük egymást.Majd elváltam és újra együtt voltunk a régi szerelmemmel,de megint nem jött össze a dolog.Akkor miattam.Most van egy rossz kapcsolatom.Nem vagyok szerelmes a páromba,intimitás sincs köztünk.Semmi.Mint 2 idegen élünk együtt a gyermekemmel.A gond az,hogy terhes vagyok.Nem akartam elvetetni.A párom nem akarta a babát,de nem voltam hajlandó abortuszra menni.Csendes magányban élek és várom a közös gyerekünket.Viszont a régi szerelmemmel azóta is beszélünk.Ő azt mondta,hogy elfogad gyerekestől,terhesen is. Csak legyünk együtt végre.Neki se jött össze a 8 év alatt egy kapcsolata sem.Azt mondta ideje beteljesíteni a sorsunkat.Szeretem és mindig is vonzódtunk egymáshoz.Tudom,hogy ez nem múlik el.De félek az egésztől.Mi van ha elhagyom a mostani párom és végül a szerelmemmel megint csak nem jön össze.Nem bízok benne mert egyszer nagyon megbántott. Nem tudom mit tegyek.A gyerekem 5 éves és ő szereti a páromat.Változtassam megint a gyermekem életét is, lehet a semmiért?Vagy merjek boldog lenni? A volt férjem a gyerek apja biztosan megtámad a gyámhatóságon mert szerinte ártok neki azzal,hogy mióta elváltunk már 2 férfit is bemutattam a gyereket. Mit tegye? Szeressek vagy tűrjem a csendes magányt?

2016. febr. 18. 09:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Elhagyjam? szerelmes vagyok, de nem a gyerek apjába?

Volt a kérdés. Nem akarlak bántani, épp elég rossz így is a helyzeted, tényleg nem lett volna szabad őtőle teherbe esni, mindegy mostmár. Az alap már ne te légy, ne a te szerelmed, boldogságod, hanem a gyerek, gyerekek.

Én egy utolsó komoly beszélgetést megpróbálnék ezzel az emberrel, leülni, és határozottan megkérdezni, hogy hajlandó volna-e, ha már jön a gyereke, megpróbálni egy normális családi kapcsolatot megélni, tenne -e egy próbát erre, hisz mégiscsak most már itt rajta kívül 3 ember életőről van szó. Ha nem a válasza, akkor szakítanék vele, és SEMMI ESETRE SEM JÖNNÉK ÖSSZE SENKIVEL EGY IDEIG. Hiába nevezed szerelmednek azt az embert, ezek inkább csak kémiai dolgok, ha jól értem. A gyerekeket neveld te egy ideig, míg kicsit magadra találsz, és majd ha tudsz ennél kevésbé tinédzseresen, hidegebb fejjel átgondolva jó apát, ÉS SZERETŐ TÁRSAT találni, majd akkor, később legyen valakid, de szegények tényleg ne így nőjenek már fel, hanem egy stabilitásban.

Sok sikert!

2016. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
74%

"mert elhitette velem, mert azt mondta"

Ez sajnos a te értelmi szinted, a tetteid gusztustalanok.

Majd ha a hatalmas szerelmedtől leszel terhes, akkor is ez lesz?"Mert elhitette velem, azt mondta"...

Tudod, bajok vannak veled, de ùgysem làtod be.

2016. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a mostanit dobd ki, a másikat el kell felejteni.Eddig nem jött össze az elsővel szerintem már nem fog.Maradj egy kis ideig egyedül,majd jön az igazi.
2016. febr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

3. Vagyok.

Itt te kérdezel, nem mi. Tudod, ez egy ilyen műfaj...

A másik: nem kéne mindenkit mindennek lehordani, egyelőre az van, hogy te ba.sztad el az életedet, és nem mi.


Két gyerek két apától, egyiktől se akarsz semmit, gondolom még nem vagy 30, (bár a korod se írtad le, de majd kijavítasz), és máris elváltál.


Az exférjednek maximálisan igaza van, hogy egy kisgyereknek nem kell mindenkit megismernie, akivel párszor meggyűröd a lepedőt, nem kell mindenkivel összeköltözni, és nem kell azt látnia, hogy anyuba az új pasik gyakorlatilag a lábukat is beletörlik.


Saját lakás? Csodálatos!

Megfogod a sza.r kapcsolatodat, és kivágod, mint a hasmenéses macskát. Aztán ha megvan a gyereke, akkor bírósági úton kényszeríted ki a gyerektartást.



Hasonló cipőben jártam én is, csak mégse...

Egyrészt több év együttélés házasodtam először, két gyerekünk született, de 12 év után elváltunk.

A ház az enyém volt, így mi maradtunk, exférj költözött.


Aztán válás idővel úgy éreztem, hogy vágyok már valakire, és elkezdtem ismerkedni.

Addig nem is látták a gyerekeim, sőt a létezéséről se tudtak senkinek, amíg csak ismerkedtünk. Volt, akit 2 hét után vágtam ki, volt akivel 6 hónap után ért véget.


A jelenlegi párom is hónapokig csak velem találkozott, és a gyerekeknek akkor mutattam be, mikor úgy éreztem, hogy ebből már lesz valami komoly.

Akkor költöztünk össze, mikor már négyesben is "jól működtünk", szerencsére gyorsan megkedvelték egymást a gyerekeimmel, és ez volt az, ami segített is dönteni, hogy dobjuk össze, amink van...

Elég messziről költözött hozzám, új munkát kellett keresnie, előbb ezt oldottuk meg, aztán a költözést. Mondjuk nekem nem lett volna kétségem, hogy akar-e dolgozni, de úgy nem akart a nyakamra jönni, hogy eltartsam.

Eltelt pár hónap, mikor felvetette, hogy olyan jó lenne egy közös baba... És azt is egyúttal pedzegetni kezdte, hogy házasodjunk össze.

Megkért, igent mondtam, összeházasodtunk, jöhet a baba.


És semmi újdonság nem derült ki, nem estem arcra, nem játszotta meg magát, stb.


Látod, így is lehet.


Amennyiben a pasik mindig rútul kihasználnak, nem sikerül hosszú távú kapcsolatot kialakítanod, át tudnak verni egy színjátékkal, ott bizony benned is van hiba, nem is kevés.

Gyereket meg csak hosszú távú, stabil, biztos kapcsolatba vállal normális ember, nem úgy, hogy nincs kedvük védekezni.


A második gyereket te erőltetted ezek szerint, a pasid meg nem mondott nemet.

Azt sem értem, ha ilyet mond, mikor teherbeejt, hogy akkor lehet menni abortuszra, miért maradsz vele? Nekem ilyet mondott volna bárki, úgy vágom ki abban a percben, az életben többé nem szedi a cuccait az udvarról. Arra se vettem volna a fáradtságot, hogy szemeteszsákba tuszkoljam a ruháit.


Olyan pasinak minek szülni, aki nem tud anyagilag támogatni egy családot, aki nem akar dolgozni, és iszik meg züllik? Eszeden vagy?!


Egy hónapig eltartod?! Nem hajítod ki, mint a macskát, mikor kiderül, hogy inni tud, de dolgozni azt nem?!


Basszus, hát ép eszű nő ott tett volna pontot erre a remek kapcsolatra, és nem áll neki gyerekvállalásban gondolkodni.


Tudod, ki milyen szakít, olyat szagol.


Nem vagy kapcsolatfüggő?! Nem a francokat nem! Képes vagy benne maradni egy pocsék kapcsolatban, mikor itt szidod, hogy semmi se jó, csak kolonc a nyakadban, jobb lenne egyedül.


De most se jó egyedül, vagy nem mered kirakni, a "nagy szerelmed" után ácsingózol, mert vele boldog leszel...


Hát mert majd biztos fogja nevelni a más gyerekét, ha téged se vállalt fel. Az akkor helyzete nem engedte meg, hogy folytassátok... Jajj, hát csak nem nős volt a szentem-bogaram? Eltaláltam, ugye?


Az meg még nem derült ki, hogy most ki vágott teherbe, mert az írod, hogy semmi intimitás nincs köztetek, tehát nem szexeltek. Úgy meg elég nehéz teherbe esni...

Vagy azért néha összefekszel vele, eltartod, nézed ahogy leissza magát, közben örülsz, hogy kedveli a gyereked az új apukát, hát szülsz neki még egy kistesót.


Akárhogy is forgatom ezt a sztorit, itt bizony te vagy a marha meg az idióta, mert te hoztad ilyen helyzetbe saját magad, és épp azon dolgozol, hogy még mélyebbre süllyedj.


De a tanácsokat ne fogadd meg! Sőt mutasd meg a válaszolóknak, micsoda acélpi.na vagy, költözz össze a nagy szerelemmel, aztán szülj neki is egy pulyát, hogy jól megfogd magadnak. És bármit is követ el, ha iszik, ha ku.rvázik, akkor is mosolyogva tűrjed, hogy mindenki azt lássa, hogy most már csakazértis boldog vagy vele!


Mert úgyis ez lesz, ahogy elnézem.

2016. febr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:
69%

Annyira köszönöm a 14-es Vàlaszolònak, hogy időt és energiàt nem sajnàlva szòròl-szòra megfogalmazta azt, amit én egy ilyen nőre lusta voltam ennyire mélyenszàntòan, részletesen.


Kérdező, olvasd csak el az ötödik bekezdéstől, mit ír.

Ês làtod, tényleg "ìgy is lehet"!

Na màr most, idiòta Ő is, olvasni sem tud.

Òriàsi problémàk vannak veled, sajnos...

2016. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Tökéletesen egyetértek a 3-as válaszolóval és rrrrrreennnnn-el.


"gyakorlatilag egy vadidegen embert találtam a régi helyett":

ha ennyire nem tudod megismerni az embereket, akkor szerintem hagyd el a jelenlegi párod, de ne a szerelmedért, mert valószínűleg ott is erre lyukadnátok ki, hogy "más arcát mutatta". Igen kezdetben mindenki jobb színben tünteti fel magát, de ezért kell hagyni időt a másik megismerésére!

Szerintem is az lenne a legjobb, ha már van saját otthonod, hogy egyedül élj egy darabig és csak a gyerekekre koncentrálj. Tarts önvizsgálatot. Gondolkodj el, hogy te mit rontottál el, hogy mindig ugyanabba a problémába ütközöl. Mert ez egy jelzés, hogy rosszul gondolkoztál, cselekedtél!

Pl. ezt a kérdést is ("DE olyan pasival akivel 1 hónapig kellett vitázni hogy legyen kedves menjen el dolgozni mert nem tartom el a seggét mit vársz el?") magadnak kellett volna feltenni főképp, mielőtt teherbe esel!


Másik: nekem nagyon úgy tűnik, hogy a jelenlegi párod csak érdekből van veled, van hol lakni, pénzeled, stb. Így nem csoda, hogy simán teherbeejt, mert ez volt a vágyad, bármit megtett volna, amivel hosszabb távon megtarthat, hogy kihasználhasson.

Az ilyen élősködő típusú férfiak hamar megtalálják a magukat könnyen adó nőket. Na mármost, ha a régi szerelmed így ajánlkozik neked, annak ellenére, hogy elég problémás helyzetben vagy (és kevés normális ember venne a nyakába ennyi gondot), akkor ő sem lehet különb. És lehet, hogy nem az élet nem jött össze neki 8 év alatt, hanem veled ellentétben a korábbi női kiismerték, hogy valami probléma van vele. De mivel te láthatóan vevő lennél rá, így rád akaszkodik, én úgy gondolom.


Szóval jól gondold meg a dolgokat, mert tényleg elveszítheted a gyerekedet is! Hosszabb távon, pedig lehet, hogy még a vagyonodból is kiforgatnak, te meg mehetsz hajléktalanszállóra vagy anyaotthonba, de előbb-utóbb a megszületendő gyerekedet is veszélybe sodrod! Úgyhogy szerintem is jobb lenne, ha elsősorban most pár évig csak magaddal és a gyerekeiddel foglalkoznál!

2016. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
38%
Ha boldogtalan vagy, azt a gyerek is érzi rajtad, ez az egyik, a másik, hogy ha van saját lakásod és kereseted nem is értem mire vársz, költözz oda, nem kell egyből összeköltözni az új pasival, csak ha már biztos a dolog
2016. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, nem kell mindenkivel azonnal felcsináltatnod magad, akibe belebotlasz. tudod, meg kell ismerni a másikat előbb. Ehhez idő kell. Hogy ne legyen az, h "elhitettte velem".


Igaza van annak, aki azt mondja, a gyerekeknek árt, ha állandóan ilyen-olyan pasik adják a kilincset egymásnak nálatok ,de senki se marad hosszú távon, viszont mindegyiktől lesz egy tesójuk. Ez miylen élet?


Nyugodjál le, azt mondtad, van egzisztenciád, most egy ideig szüneteltesd a pasizást, koncentrálj a gyerekekre. Ha működne azzal a naaaaagy-nagy szerelmeddel, már együtt lennétek és nem lenn két másik istentudjakitől gyereked, hanem vele lenne családod.

2016. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Látom hogy itt mindenki látnoki képességekkel rendelkezik. Válaszaitokon remekül szórakoztam. Én általában kérdezni szoktam mielőtt véleményt alkotok. Szerencsére egyikőtök válasza sem közelítette meg a valóságot. Mivel ennyire ismertek és ennyire bele láttok a napjaimba és ismeritek a körülöttem élőket is, így azt hiszem nincs szükség az én válaszaimra. Máskor próbáljatok meg kérdezni,hogy mi miért van és miért történt és akkor nem alkottok egy fantazmagóriát!
2016. febr. 21. 08:34
 20/23 anonim ***** válasza:
Miért, akkor felvilágosítanál, hogy mi az igazság és mi nem stimmel? Hátha jobban tudnánk segíteni...
2016. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!