Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egész fiatalkoromban csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uránoszi farkas kérdése:

Ha egész fiatalkoromban csak gúnyoltak és aláztak a lányok, akkor miért csudálkoznak sokan hogy egy keserű, cinikus felnőtté váltam?

Figyelt kérdés

A tizenéves évek voltak talán a legszemetebbek, főleg hogy rótvörös volt akkoriban a hajam. De a szemétség nem múlt el a gyerekkor végével, felnőttként is ugyanúgy szemétkedtek velem, átvertek, stb.

Egy idő után egyszerűen kikapcsolt az egész érzelmi központom, átvedlettem egy érzelemmentes lénnyé. Bekapcsolt a szervezetem védekező rendszere.

Alkoholistává is váltam idővel, boldog akartam lenni, ezért ittam. A huszas éveim nagyrészét végigittam.

28 leszek lassan de nem tudok öt olyan alkalmat hogy igazán vonzódott volna hozzám egy nő.

Igazából az a legnevetségesebb hogy sokan felháborodnak azon hogy nem vagyok hajlandó jópofizva szociális életet élni. Miért kéne? Amikor én csak a szemétkedést kapom a nőktől?


Egy sebzett dühöngő farkassá váltam, aki mindenre és mindenkire támad aki közelíteni próbál felé.

De az emberek tették ezt velem.


2018. nov. 1. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

"De az emberek tették ezt velem."


nem.


az "emberek" csupán az eszközt adták a kezedbe amivel te ilyenné faragtad magad.


mindig könnyebb másokat hibáztatni azért akivé lettünk ahelyett, hogy vennénk a bátorságot és tükörbe néznénk



azonban sajnos megértelek, nem neheztelek rád, ugyanis nagyon sok gyűlöletet kellett elszenvedned mások butasága végett, sajnálom, hogy ennyi atrocitás ért, őszintén!


de próbálj meg felülemelkedni ezen, mutasd meg, hogy te magad más vagy, más, aki több, aki értékes, aki jó

2018. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Orvos látott már ?


Legyél erős és szard le hogy te nem vagy megfelelő a nőknek ! Vegyél egy kutyát és az majd leköt👍🏻 Vagy menjél pecázni !

2018. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Engem meg vertek a fiúk, vagy csúfoltak, leverték a szemüvegem viccből, leköptek.

Mégsem démonizálom a férfiakat, a barátom a legérzékenyebb emberek egyike, apámra meg felnézek.

Nem tehet az emberek többsége arról, hogy bántottak gyerekkorodban.

2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Engem is, mégse lettem egy keserű, cinikus felnőtt, mert az én választásom, hogy milyen vagyok, nem a többi emberé.
2018. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Talán próbálj meg valami értelmes, építő elfoglaltságot találni az eredménytelen párkapcsolat hajhászás meg a folyamatos gyakorizás helyett.

Szerintem egyébként annak, hogy elhajtottak meg kiröhögtek, nagyobb szerepe van annak, hogy csak úgy süt rólad a butaság meg a közönségesség (ami alatt nem trágárságot értek, hanem bármiféle kifinomultság totális hiányát).

2018. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
javítás: szerintem egyébként abban, hogy ... stb.
2018. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Ja, igen, és azt, hogy a szexista gondolkodásbeli alapállásod is az "elkeseredettséged" végterméke, azt senkinek sem fogod itt bemesélni.
2018. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

nálam már oviban elkezdődött az egész és tartott egészen középiskoláig. Csúfoltak, sértegettek. Én voltam az osztály leggyengébb láncszeme, mert mindenhol van egy ilyen kiszemelt, akit többen vagy kevesebben terrorizálnak.

Egyes hozzászólók meg ne hasonlítgassák össze a saját érzelmi reakciójukat másokéval. Egy férfinek teljesen más ez. Valljuk be őszintén egy lánynak sokkal egyszerűbb dolga van párkeresés terén. Jóformán csak szétteszik a lábukat, egy szerencsétlen flótás meg összejön veletek, mert jobb nem akad horogra.

Sajnos én teljesen átérzem a helyzetét 30 leszek már. Annyit lehet tenni, hogy az önbecsülésed érdekében ne teperj egy csajra sem. Nem azért, mert esetleg nem jön össze. Azért ne, mert eleget kaptál már, hogy a másik nem teperjen neked. Nem tartozol nekik semmivel. És legyenek elvárásaid. Válogass! Huzogasd rájuk a szemöldököd, meg a szád. Én halkan megszoktam magamban jegyezni, hogy "hogy néz ez ki?", "lotyó!". (Nem bosszúból, csak válogatásból. Meg jól esik! :D)Ne legyen neked akárki jó. Amilyen a mosdó, olyan a törülköző. Keress jól, költs, élvezd az anyagi javaid.

Biztos vannak kollégák akik felhozzák a bnő kérdést. Ne foglalkozz vele. Foglald le magad és csinálj valami értelmeset is a robotmelón kívül.

2018. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!