Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiassá váltam volna?

Figyelt kérdés

Három zátonyra futott kapcsolat után, olyan gondolatok kezdtek el kísérteni, amik miatt régen ferde szemmel néztem más lányokra.

26 évesen egyedül élek saját lakásban, sikerült összespórolnom egy jobb saját kocsira, kiemelkedő fizetésem nincs, de kényelmesen lehet belőle élni.

Régen nem érdekelt, hogy egy pasinak milyen munkája van, mennyit keres, mije van.

Aztán kezdtek a képbe kerülni az olyan dolgok, mint például a férfi önmegvalósítások, amihez persze ahhoz lenne szükség, hogy én eltartsam, vagy mondjak le az álmaimról. Később már az is zavart, hogy nekem kell fuvarozni a férfiakat, vagy hogy nélkülem semmi nem valósul meg.

Elkezdtem olyanokról álmodozni, hogy egyszer engem vigyenek el mondjuk akár csak a Balatonra, vagy meglepetésből elvigyenek egy étterembe. Vagy ne nekem keljen a másik fél nyaralásának egy részébe beszállni, hogy eltudjunk menni.

Aggasztanak ezek a gondolatok, mert eddig büszke voltam arra, hogy független vagyok és nem szorulok másra, de mára eljutottam arra, hogy én is vágyok egy kis ilyen jellegű törődésre.



2019. aug. 14. 13:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%

#10 es

1. kit érdekel

2 hogy jön ez a kérdéshez????

3 közöd?

2019. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
69%

> Régen nem érdekelt, hogy egy pasinak milyen munkája van, mennyit keres, mije van.

Ezzel általában így vannak a nők. Fiatalkorukban csak az számít, hogy mennyire menő, jóképű a férfi. 25-30 felé egyre inkább átrendeződnek a prioritások.

2019. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
98%
Te nem fuggetlen voltal, hanem balek, es most kezd meltosagod lenni. Nincs veled semmi baj. Annyi tortent, hogy tanultal a hibaidbol. ;)
2019. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
16%

12-es aztán csodálkoznak, hogy miért kell mindenkinek fiatal csaj. Többek között ezért sem kell nő, még ha jól is állok anyagilag, jön valami probléma és le kell adni a szinvonalbol el is hagynak, kinek kell ez? Igaz ösztönös szerelem csak 20 alatt van, bár a nők részéről már ott is kételkedem...


4-es “MAjd talán egyszer összejön az anyagi biztonság is a rendes pasival egy személyben, addig ez van :)” akkor miért nem hagyod ott, ja vársz a pillanatra mi? Barátoddal is közölhetnéd a véleményed, legalább több ideje lenne találni egy normalisat.


Kérdező meg, én nem vernem magam egy örökölt lakásra, azért te nem dolgoztál meg, van egy autód (ami nem tudjuk mennyibe kerül) ennyi.

2019. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
17%

14-es jól látja! Először olvastam a kérdést, nah mondom talpraesett lány, ez igen. Aztán kiderül, nyert, s most olyat keres, aki szintén "nyertes". Elárulom anyukám, egy megtermett férfivel te nem jönnél ki még 3 napig sem. Tudod miért? Én most építkezem, Dunakeszi. 40M a telek, 40 a felépítmény. Tudod mennyi 2 óra alvásidős éjszakám volt, mire ezt (hitelből és önerőből) összeraktam? Úgy hogy iszonyú felelősség van rajtam. Tudod mi az? Szerintem nem. Mindezt úgy, hogy 3 helyre (több külföldi távmunka külföldi fizetésért) dolgoztam. Szerinted mi egy hullámhosszon lennénk? A nagy fenét. Te ahhoz a lakáshoz, autó kiérdemléséhez nem tettél az égvilágon semmit. Jött. Ami tök jó, örülök (vagy mit lehet ilyenkor mondani, részvétem) de attól még egy felelőtlen kislány vagy a kérdésed alapján. Miért vársz el egy magam faja férfit magad mellé? (Tételezzük fel, te is sportolsz, adsz magadra, s külsőleg is illesz hozzám). Lenne közös témánk a sanglangokon kívül? Teljesen máshogy látjuk az életet, maximum testi kapcsolat alakulhatna ki. Hiába álmodozol, a hamis vagyon nem igazi vagyon, s ez nagyon gyorsan ki fog bukni. Szerintem maradj a veled egy szinten lévő srácoknál, akik azon küzdenek h összerakjanak valamit, s segíts neki ha megszeretted mint embert és mint párodat. Ehelyett jössz, hogy de neked már csak a kész kell. Beszrok. Küzdeni, áááá... Tipikus liba.

32f

2019. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi irigy embert, mert van egy lakása, amiért nem halálra gürizte magát!
2019. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
35%
utolsó: te is jobban járnál nem ide irogatnál, hanem a puncs.hu-n keresnéd a készet. csak vigyázz nehogy becsapjanak :)
2019. aug. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
31%

“MAjd talán egyszer összejön az anyagi biztonság is a rendes pasival egy személyben, addig ez van :)” akkor miért nem hagyod ott, ja vársz a pillanatra mi? Barátoddal is közölhetnéd a véleményed, legalább több ideje lenne találni egy normalisat.



Mert szerinted nem tudja hogy csóró Te nyomi?!?!?!?! Nem vette észre? Vagy szerinted nem beszéltünk erről és nem tudja, hogy a rendes pasi előrébb való a pénznél. De azért nem lenne rossz... de nem az a lényeg.

Minek olvasol, ha úgysem érted?


Azt meg tudja hogy inkább legyen rendes és szegény, mint egy bunkó paraszt, mint itt a vélemény nyilvánítók egy része ;)

2019. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
24%
18-as is egy szellemileg instabil nőstény egyed, ha már nem egyezik a vélemény, átmegy szidalmazásba. Látszik is milyenek ezek...
2019. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
97%

Ebben, amit leírtál semmi anyagiasságot nem látok... Számomra inkább az a megdöbbentő, h "férfiakat" neked kellett támogatnod anyagilag.


32/f

2019. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!