Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagiassá váltam volna?

Figyelt kérdés

Három zátonyra futott kapcsolat után, olyan gondolatok kezdtek el kísérteni, amik miatt régen ferde szemmel néztem más lányokra.

26 évesen egyedül élek saját lakásban, sikerült összespórolnom egy jobb saját kocsira, kiemelkedő fizetésem nincs, de kényelmesen lehet belőle élni.

Régen nem érdekelt, hogy egy pasinak milyen munkája van, mennyit keres, mije van.

Aztán kezdtek a képbe kerülni az olyan dolgok, mint például a férfi önmegvalósítások, amihez persze ahhoz lenne szükség, hogy én eltartsam, vagy mondjak le az álmaimról. Később már az is zavart, hogy nekem kell fuvarozni a férfiakat, vagy hogy nélkülem semmi nem valósul meg.

Elkezdtem olyanokról álmodozni, hogy egyszer engem vigyenek el mondjuk akár csak a Balatonra, vagy meglepetésből elvigyenek egy étterembe. Vagy ne nekem keljen a másik fél nyaralásának egy részébe beszállni, hogy eltudjunk menni.

Aggasztanak ezek a gondolatok, mert eddig büszke voltam arra, hogy független vagyok és nem szorulok másra, de mára eljutottam arra, hogy én is vágyok egy kis ilyen jellegű törődésre.



2019. aug. 14. 13:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Csak igényed lett a férfira.
2019. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Olyat keress, aki nagyjából hasonló anyagi helyzetben van, mint te!
2019. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez még így nem anyagiasság. Főleg, hogy ahogy írtad, te is tennél a dolgokba. Szerintem csak rosszul választottál pasikat. Nekem nincs kocsim, szóval általában az exem vezetett, de sokszor én tankoltam. Vagy ha elugrottunk hétvégére valahova, akkor én fizettem a szállást meg a kaját. Összességében nagyjából fele-fele arányban jöttünk ki, de az ilyen meglepetés kajálások meg hasonlók, szerintem oda-vissza jól esnek az embernek.
2019. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanúgy vagyok ezzel.

Rohadtul kezd elegem lenni belőle, hogy olyan trükkökhöz kell folyamodnom, hogy a páromnak "karácsonyi ajándék" vagy "szülinapi ajándék" gyanánt utazást ajándékozok ami ugye egyértelműen azt jelenti hogy mind a kettőnk részét nekem kell állnom vagy hogy mindig én tankoljak, mindig én vásároljak be a kutyának, mindig gondolkozzak hogy meg miből ajándékozunk mindkettőnk családjának, ami persze megint engem terhel jobban.

De ha ezt nem teszem, nem megyünk ki a városból sem, nem lesz ajándék, az meg állati ciki, mikor ők készülnek, nem lesz mivel etetni a kutyát vagy egy vizsgálatot kifizetni.


Ehhez képest megint egy "csóróval" jöttem össze... De ha a tehetősebbek nekem úgy tűnik, úgy viselkednek mint a majmok, valahogy nem tetszenek.... de tökéletesen megértem miről van szó. MAjd talán egyszer összejön az anyagi biztonság is a rendes pasival egy személyben, addig ez van :)

2019. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
13%
Ha 26 evesen van egy saját lakasod es kocsid nem tul jo fizetésből, az nekem több mint gyanús.
2019. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon is jól teszed! Mert a végén az ilyen élősködő szerencsétlen hagyja ott a nőt, azzal az indokkal, hogy ő nem érzi magát férfinek a kapcsolatban. Nekem sem kell már szenvedés. Azt várom, amit én is meg tudok adni, és ez igenis érvényes az anyagiakra is. Törte már össze "férfi" a szívemet egy olyan kapcsolatban, ahol nélkülem a lakásból nem mozdult volna ki. Kell a francnak a fájdalom!
2019. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
89%
5ös: ebben mi a gyanús? Nem kell irigykedni vagy sajnáltatni magad, csak azért mert te nem vagy ilyen anyagi helyzetben. El kell fogadni, hogy mindenkinek lehetnek elvárásai, és ahhoz neked semmi közöd. Ha te valamivel nem vagy elégedett, akkor teszel érte. A panaszkodás a gyengék kenyere. Édesapám az élő példa, aki kemény fizikai munkával küzdötte fel oda magát évtizedek alatt, ahol most van. Engem is erre tanítottak. Sajnálom, ha te a saját magad korlátozásán kívül nem vagy másra képes.
2019. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem anyagiasság, hanem józan ész. Az élősködő pasikat azonnal ki kell dobni.
2019. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

4-es: úristen, mintha én írtam volna!:)


Miért lenne gyanús? Nem írtam, hogy a lakást is én vettem volna, örököltem. Tudom, hogy ez nem az én büszkeségem (max. annyiban, hogy saját zsebből tettem élhetővé és rendeztem be), a történetek szempontjából annyi szerepe van, hogy a pasikat nagyon kényelmessé tudja tenni, hogy nem kell albérleti díjat fizetni, és semmilyen kötelezettségük nincs anyagilag (értsd: bútorok, elektronikai cikkek, biztosítás, esetleges problémák (pl.: beázás, ami miatt az egész falat ki kell bontani).

2019. aug. 14. 13:53
 10/40 anonim ***** válasza:
27%
Ja értem. Hát örökölni bárki tud, azt hittem már tényleg elérted azt az életszínvonalat, hogy tudj venni. Lényegében más lakásában laksz, a családodéban. Lehet, hogy nekem nincs még sajátom de a fizetésem lehetővé tenné. Egyébként a sok pénzt én nőkre költöm meg utazásra, magára az életre.
2019. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!