Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bántátok már meg, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg, hogy valakit elszalasztottatok bármi miatt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Igen .Valaki felé nyitottam,de ő finoman lerázott,mert foglalt voltam.

Nem tudom,ha független lettem volna adott -e volna esélyt nekem?!

2018. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen

A büszkeségem miatt egy fétfit,akire a mai napig úgy gondolok vissza hogy ő lett volna az igazi.Húsz év telt el,családom van,de még mindig gyakran eszembe jut hogy mi lett volna ha.

2018. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen
2018. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor igen, ma már nem.
2018. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, de valószínű okkal történt minden úgy, ahogy.
2018. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem mer úgysem voltunk egymáshoz valók xD
2018. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Már megszoktam igazából... Egyébként sem kezdeményezek könnyen, de ha igen akkor is közbejön mindig valami ami miatt nem jön össze kapcsolat.

Nem tudom.... biztos ezt érdemlem...

2018. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Igen.

Szerintem butaság az, amit itt sokan írnak, hogy "így kellett lennie"...

Hiszem hogy az emberek a saját életüket maguk alakítják. Már pedig ha ez így van, akkor csak egy mese, hogy így kellett lennie... inkább csak lusta vagy, vagy pedig nem vagy képes beismerni magadnak sem, hogy korábban tévedtél! Nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol más dönt a saját dolgaimról!

Igen volt, hogy később láttam csak be, hogy hülyeséget csináltam, és utólag próbáltam helyrehozni a dolgot. Őszinte voltam, és így kaptam egy esélyt. 2 évig volunk együtt, de mindkettőnk hülyesége miatt végül szétmentünk. Rossz lett volna ha beletörődtem volna anno. Aztán azon agyalnék, hogy mi lett volna ha...?

Szóval kérdező, ha belátod h tévedtél, akkor próbáld helyrehozni!

2018. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ahol két ember szabad akaratáról van szó, ott mindent csak félig irányítasz te.
2018. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Így van. Megbántam h vége lett. Rájöttem hogy hülyeséget csináltam. Elmondtam őszintén mindent. Megbocsátott...
2018. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!