Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bántátok már meg, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántátok már meg, hogy valakit elszalasztottatok bármi miatt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 15:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen
2018. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, de kár ezen rágódni. Tanultál belőle, legközelebb időben kapcsolsz majd.
2018. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Miért bántátok meg?

Mi volt a baj?

2018. nov. 4. 15:57
 4/20 anonim ***** válasza:
igen de az már 15 éve volt.
2018. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, annak úgy kellett lennie.
2018. nov. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, bántam, hogy nem éltem a lehetőséggel, de ugyanakkor utólag felesleges lett volna egy alkalom miatt eldobni a kapcsolatom.
2018. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem, én úgy gondolom hogy ezeknek úgy kellett történniük ahogy. Persze eszembe jut a mi lett volna ha de nincs bennem megbanas. Így tökéletes minden ahogy van, ha másképp lett volna most nem ott tartanék ahol és ezt bánnám.
2018. nov. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Sokszor emésztem magam olyan dolgok miatt, amiket megtehettem volna, amiket kimondhattam volna, amiket máshogy csinálhattam volna, a félelmeim miatt mégse tettem.

De ebből a fájdalomból és keserűségből merítek erőt ahhoz, hogy a félelmeimnek a jelenben többé ne legyen hatalmuk felettem.

Mert az végső soron az összes félelem csak egy illúzió, nem több.

2018. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, büszkeségből és önféltésből nem adtam egy esélyt egy srácnak 19 éves koromban. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem sikerült volna, de meg se próbáltam megbeszélni vele és emiatt van bennem egy örök hiányérzet. Mint amikor valakid meghal, és már nem mondhatod el neki soha. Általános iskolában is volt egy szerelmem, aki felkért táncolni a banketten, én meg nemet mondtam neki. Aztán írtam neki egy szerelmes levelet. Utólag visszagondolva, rettenetesen gáz levél volt. Több oldalas ömlengés. Nagyon leégettem magamat benne. Mivel nem válaszolt, rászabadítottam a barátnőmet, annak azt mondta, nem tudott mit válaszolni. Én nem is tudom, hogy lehettem ilyen rámenős 14 éves létemre. Hosszútávon mégis jó volt, mert nem maradtak bennem kimondatlan dolgok és felfogtam, hogy nincs mi lett volna, ha táncolok vele, stb...Az a 19 éves kori srác megért volna egy beszélgetést. De rettegtem tőle. Az a fajta szerelem volt, ami lehetetlenné teszi a beteljesedést, annyira sebezhetővé tesz.

Azóta arra törekszem, hogy ne maradjanak bennem mérgező meg nem beszélt dolgok, de soha többé nem udvaroltam én férfinek, azt 14 évesen letudtam.

2018. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen! Volt egy lány nyomúlt rám de nem vettem a jeleket,pár év múlva rájöttem szerelmes vagyok az akkori énjébe.
2018. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!