Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Bántátok már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bántátok már meg, hogy nem harcoltatok eléggé egy lányért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elengedtétek, de rájöttetek, hogy hiba volt.
2017. jan. 7. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Olyan nő nincs akiért én harcolnék. :) nem érdemlik meg ezt a dicsőséget.
2017. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Már miért kéne harcolni egy lányért?
2017. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint, hagytátok elmenni a lányt, nem akartátok magatok mellett tartani, összejönni vele, de később rájöttetek, hogy ez hiba volt. Így kérdezem akkor :)
2017. jan. 7. 16:13
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Épp ellenkezőleg. Elmúlt a rózsaszín köd, és hálát adok az égnek, hogy nem erőltettem a dolgot.
2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha valakit elengedek, annak nyomós oka van. Tehát nem bánom meg.
2017. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Menni akar, akkor te, tehetsz bár mit. Mit vársz a harctól? Marad még kicsit szánalomból?
2017. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha rájöttél, hogy hiba volt akkor harcolj érte. :) ne foglalkozz az előző válaszokkal. Nem leszel kevesebb ha azért harcolsz amit el akarsz érni. :) csupán a legboldogabb ha megkapod! :)
2017. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én pont most engedtem el egy lányt...de kicsit sem bánom.

Én mindent megtettem volna érte de ő nem tudta eldönteni,hogy mit akar,volt hogy nagyon nem érdekelte semmi...

Igy megmondtam neki,hogy agyő hölgyem :)

Nem fogok pitizni utána...nem leszek a kiskutyája.

2017. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem küzdök valakiért, akinek nem kellek. Akinek kellek, azért pedig nem kell küzdeni.
2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

miért kell harcolni? ha nem kellek neki akkor felesleges, ha más kell neki akkor vigyék.

A barátnőmért nem kellett harcolnom, megismerkedtünk, egymásba szerettünk és együtt vagyunk.

2017. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!