Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Bántátok már meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bántátok már meg, hogy nem harcoltatok eléggé egy lányért?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy elengedtétek, de rájöttetek, hogy hiba volt.
2017. jan. 7. 16:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A szitu az, hogy a srác túl kényelmes és elkényeztetett ahhoz, hogy tegyen valamit a lányért, hogy összejöjjenek. Arra vagyok kíváncsi, mennyire jellemző, hogy később a férfiak megbánják, ha kihagytak egy lehetőséget.
2017. jan. 7. 16:51
 12/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom, ha a lány is akar valamit, akkor ő fog tenni a dologért. Ahogy te nézed, akkor bánkódni lehet, sok millió nő végett, akiért nem harcoltam, mert talán azok között volt igazi.
2017. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
5%
Első megy a zöldpacsi,,, egy sem érdemli meg, hogy harcoljanak érte.
2017. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ott már rég baj van, ha harcolni kell...

Mégis mi értelme van küzdeni, ha viszonzatlan a vonzalmad? Valami csoda folytán beléd szeret? Vagy megsajnál, és érzelmek nélkül is odaadja magát neked?

2017. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
így van, magától kell mennie, hidd el, a szerelem az amikor mindkét fél érzi ugyanúgy. és a csaj képes lesz a hidegben megfagyni érted ha kell, de te is hajlandó vagy fagyhalált halni érte. keresed és ő is keres. csak így a legjobb. nekem egyszer volt. most mással van. de ha úgy volna bármikor összejönnénk.
2017. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lányként a válaszok kicsit elszomorítanak. Én sem várom el, hogy harcoljanak értem, erős lenne, viszont azt, hogy tegyenek egy kapcsolatért igen. Velem egy srác szórakozott 2 hónapig, mert belém esett, de rengeteg dolog közbejött neki és nem tudtunk találkozni kettesben egy alkalommal sem. 2 hónapig. Szóval már nem teszek semmit, minden héten kérdeztem, hogy ráér-e valamikor, bármikor. Ilyen esetben viszont örülnék, ha "harcolna" értem, ha látom, hogy megbánta és figyelne rám illetve tényleg elhívna, akkor elmennék vele, csak lássam a komoly szándékait.
2017. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!