Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam életem szerelmét, de elcsesztem a bizonytalanságommal és megutált...

Most végre elértem azt a szintet hogy barátok legyünk újra, viszont fogalmam sincs hogyan tovább.

Amikor találkozunk, nagyon nagy késztetést érzek arra hogy hozzá érjek, megérintsem, de vissza fogom magam, mert nem nem szexre akarom csábítani, a szívét akarom újra elnyerni.

Hogyan tegyem?

24/N



2018. szept. 12. 12:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

8-asra reagálok, a többi idiótát lexarom.


Az a baj hogy ez még csak a kapcsolatunk eleje volt, pár hete találkozgattunk csak, és nekem csak annyi volt a bűnöm hogy féltem, nehogy összetörje a szívemet...ettől függetlenül nem hinném hogy ellöktem magamtól, csupán néhány megjegyzésére nem úgy reagáltam ahogy kellett volna. Pl. amikor mondta hogy ilyen meg olyan házat képzel el amiben élni fogunk, akkor én azt mondtam hogy még ne gondoljon ilyesmikre mert korai...

De nem gondoltam hogy ennyire magára veszi...

Szóval lehetetlen hogy visszaszerezzem? :(

2018. szept. 12. 13:15
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
10 A Palvin Barbi egy nulla nő. Ha neked ez az etalon, akkor önmagadat is minősíted.
2018. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát leginkább úgy, hogy szépen, őszintén elmondod neki az érzéseidet, és akkor majd minden kiderül...
2018. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező! És az nem lehet hogy te vagy férjnél? Mert nem írtad hogy szingli vagy-e? Ha nem vagyok túl indiszkrét hányszor voltatok együtt? És kik tudnak kettőtök kapcsolatáról, viszonyáról?
2018. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megtettem, de azt mondta kiábrándult belőlem...
2018. szept. 12. 13:22
 16/20 anonim ***** válasza:
20%

Tizenketteske!


Palvin Barbi nemsokára a Victoria's Secret Fashion Show-n fog részt venni, ami kevés modellnek adatik meg.


Ha szerinted a Victoria's Secret Fashion-on nulla nőket foglalkoztatnak, akkor vagy egy irigységtől besárgult nő vagy, vagy pedig egy annyira sikertelen pasi, aki még csak nem is beszélt sose jó nővel.


Kérdezőcske!


Neked meg érdemes lenne magad leállítani. Ha nem kellesz a manusnak, értsd meg.


Ennyi.

2018. szept. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok férjnél :D

Hogy hogy kik tudnak róla? Barátaim nyilván...családomnak még nem mutattam be, mert idő előtt véget ért a dolog :(

2018. szept. 12. 13:23
 18/20 anonim ***** válasza:
59%

17 És te ezért el vagy ájulva?:DD Kapj már a fejedhez...


Mi értéket tett le ez a nő, a testén kivűl, ami 20 év múlva ugyan olyan lesz, mint bármely más nő a világon:D


Mi érték van ebbe? Semmi. Nekem jobb alakom volt anno mint neki, minden beavatkozástól mentesen és? ez szerinted érték? Nem érték, semmi. Nulla.


Egy ember értéke nem itt kezdődik és nem is az alakjánál végződik.

2018. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Kiss Virág fitnessz versenyző, nem pedig divatmodell. Alkatra teljesen más, mint Palvin. Virág izmosabb, Barbi nőiesebb. Virág jó csaj, Barbi szép nő. Előbbi inkább dugnivaló, utóbbi inkább barátnő típus.
2018. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
37%

#8-as vagyok: Belőlem is ábrándultak már ki. A végén azt mondta, hogy soha többé nem jönne már össze velem, kapcsolatra, se másra.

Azt mondta volna, hogy néha szívesen elbeszélget velem, mint barát, de többet nem fog velem lenni.

Bár én férfi vagyok, és ő a nő.

Azóta meg úgy össze kaptunk, hogy 3 hónapja már nem is keresett egyáltalán.

2018. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!