Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Több mint 2 év után szakítottunk, hiába voltunk meg jól. Ennek 2 hete. Ő is és én is szenvedek.. Mindketten szeretjük egymást. De azért lett vége mert az országtúl felére mentem főiskolára és akkor is szenvedtünk.. Én otthagyom érte a fősulit, csak adjatok ötleteket. Szereti a romantikát... Mondjatok ötleteket, hogy milyen meglepetést tudok neki csinálni. :( Kérlek titeket, Segítsetek!

2015. okt. 17. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo nagy hulye lennel otthagyni a sulit. Ezer jobb pasit ismerhetsz meg nala, akit nem kell visszahoditanod,felmelegutve ugyse lenne ugyanaz. De hat tolem.aztan ott is hagyhatod es visszavarazsolhatod magadnak, csak te tanulsz belole azzal h kesobb vege lesz tenyleg,.veglegesen.
2015. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyanazt a szakot itt is tudom helyben tanulni, azt kihagytam..


Milyen meglepetést csináljak neki?:(

2015. okt. 17. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:

De valamiért mégis az ország másik felében lévő főiskolát választottad. Ha most váltasz, kihagysz egy fél/egész évet.

Nem éri meg. Lehet fél év múlva megcsal, vagy szimplán szakít veled ok nélkül, és akkor itt leszel egy olyan főiskolán, amit eredetileg nem is választottál.

Maradj ott, nem éri meg visszajönni.

2015. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány vagy? Miért te csinálnál neki meglepetést? Ha fenn állt egy probléma, ami miatt szakításra került sor, az ezután is fenn fog állni. Sose hagynám ott pasiért a karrieremet.
2015. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!