Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam életem szerelmét, de elcsesztem a bizonytalanságommal és megutált...

Most végre elértem azt a szintet hogy barátok legyünk újra, viszont fogalmam sincs hogyan tovább.

Amikor találkozunk, nagyon nagy késztetést érzek arra hogy hozzá érjek, megérintsem, de vissza fogom magam, mert nem nem szexre akarom csábítani, a szívét akarom újra elnyerni.

Hogyan tegyem?

24/N



2018. szept. 12. 12:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén szegény gyereket
2018. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Miért szegény?

Féltem hogy összetöri a szívemet ezért bizonytalan voltam vele kapcsolatban, aztán gondolom úgy érezte nem szeretem eléggé, pedig de, nagyon is...

Ezért megakarom mutatni neki hogy igenis komolyan gondolom és akarom őt.

2018. szept. 12. 12:22
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Ha nős, akkor hagyd békén, ne mesterkedj. Mert nem fogsz sikerrel járni.
2018. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Honnan vetted hogy nős? Írtam valahol? Hülyeséget ne írjál már...
2018. szept. 12. 12:26
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
4 Nem lenne szükséged erre a trükközésre, ha nem lenne foglalt. Hanem nyíltan, tisztán tudnál közeledni felé.
2018. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Oké, eddig senki se tudott normális választ adni.

Majd reagálok ha jön normális válasz is.

2018. szept. 12. 12:33
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Sehogy. Szarul nézel ki, nem kellesz senkinek.
2018. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarlak megbántani, de akinek a bizalmát már egyszer eljátszottad, annak szinte lehetetlen, vagy nagyon-nagyon nehéz vissza szerezni.

Szerintem jobban járnál, ha inkább keresnél valaki mást, ezt azért mondom, mert ha vissza is szerzed őt, továbbra is bizalmatlan lesz veled többnyire, és ha csinálsz valami olyant, ami számára nem tetsző dolog; akkor könnyen kerülsz olyan helyzetbe, hogy újra egyedül maradjál. Konkrétan csak marnátok egymást, aminek szerintem te se örülnél.

Próbálkozhatsz is, lehet, hogy tévedek és nem így lesz; csak annyit mondok, hogy mindenképpen óvatosan ezzel most már. Egy embert könnyű megsérteni.

2018. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

7 vagy inkább te nézel ki szarul, hiszen miért akarnád a másik ember önbizalmát lenyomni, ha nem azért mert reszketsz, hogy elveszted az illetőt:D


Nem szép játék:D

2018. szept. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Előző:


Nem nézek ki szarul, a Kérdező viszont bizonyára szarul néz ki, hiszen ezért nem akarja meg_szni az a manus.


Ki ne találd már, hogyha pl. Palvin Barbi lenne a Kérdező, ÉS LÁTNÁ a manus, hogy bejön neki, akkor nem nyomulna rá? 🤣🤣🤣


Szarul néz ki a kérdező, ezért nem kell a manusnak, ennyi.


Jegyezd meg: a jo csajokat mindenki meg akarja b_szni. Ez biológia, mem pedig társadalom-etikai kérdés.

2018. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!