Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódítsam vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztusban összeházasodtunk a feleségemmel! Mar előtte sokat veszekedtunk es utána is nagyon sokszor vágtam undorító dolgokat a fejéhez! Számtalanszor oda vágtam neki hogy takarodjon! Egyik ilyen veszekedesnel azt mondta hogy mar nem érez semmit es megvetésen es utálaton kívül mas nem volt a szemében! 1 hónapja bevallotta hogy az egyik kollégájával csokolozott es hogy vannak az irányába érzései ( én sem voltam szent ezért ezt elfogadtam) ! Azóta nagyon sokat javult a mi kapcsolatunk! Mar jól érezzük magunkat egymással! Azonban azt mondta az érzései meg mindig megvannak! Mit tegyek hogy ami régen olyan csodálatos volt köztünk az visszatérjen??? A másik srácot pedig kiverje a fejéből!
2016. jan. 1. 19:33
 1/3 anonim válasza:
Talán viselkedj férfihoz méltóan. Tiszteld a nőt, ő a társad, a házasság nagy felelősség, de ezek szerint nálad is volt már félrelépés, ráadásul rongyként beszélsz vele, szóval ne csodálkozz, ha inkább máshol keres boldogságot. Ha tisztelettudó és kedves vagy, bebizonyítod neki ezáltal, a hűségeddel, a törődéseddel, a szereteted kimutatásával, hogy méltó vagy hozzá, akkor ezáltal visszanyerheted.
2016. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen nagyon megbántam! Ő az életem, csak eddig valahogy nem vettem észre! Nagyon sok mindenben változtattam és talán végre ujra az vagyok akibe beleszeretett!
2016. jan. 1. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a kollégája!
2016. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!