Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Budapesten hol vannak romantik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol vannak romantikus nem tul zsufolt helyek? Hogyan hóditsam vissza?

Figyelt kérdés

Van egy 18 èves lány szeretnèm vissza hóditani.

Elszeretnèk vele menni romantikus nem tul zsufolt szèp helyekre.

Szeretnèk neki egy felejthetetlen gyönyőrű napot.


2016. ápr. 6. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Sétáljatok, vagy piknikezzetek valamelyik szép természetközeli helyen. Pl a Gellért hegyen, vagy a Margit szigeten, ahol kevesen vannak.
2016. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik kertváros, külkerület.

Erdei séta,

Budai hegyek környéke.

2016. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért azt tudnod kell, hogy egy szép hely nem fogja megoldani a problémáitokat. Először arra koncentrálj!
2016. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom h nem oldja meg.

Ès azon vagyok h minden helyre jőjön közőntünk ès minden higgadtan felnőt emberek modjára meg beszèlni.Mindezt ezt szèp romantikus nyugodt helyen szeretnèm.

2016. ápr. 6. 14:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el Libegőzni :)
2016. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom h nem oldja meg.

Ès azon vagyok h minden helyre jőjön közőntünk ès minden higgadtan felnőt emberek modjára meg beszèlni.Mindezt ezt szèp romantikus nyugodt helyen szeretnèm.

2016. ápr. 6. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!