Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a volt barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a volt barátnőmet, hogy hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány,lassan 10 éve ismerjük egymást. Már a megismerkedésünk sem volt szokványos,de ez most mindegy. Barátságként indult. Nagyon visszafogott lány,én meg pont az ellentéte,sokáig nem is értette miért keresem a társaságát,miért szeretek vele lenni. Aztán már azon kaptam magam,hogy iszonyatosan beleszerettem,összejöttünk,majdnem 1 évig voltunk együtt,aztán én külföldi suliba mentem. Nem szóltam neki,gyáva voltam,szinte szó nélkül mentem el. El lehet ítélni nincs rá mentségem. Amíg kint voltam,nem is beszéltünk. Egy haveromtól mindig tudtam mi van vele,de nagyon hiányzott. 1 év után jöttem vissza,persze,hogy utált,haragudott,nem érdekeltem. Azóta rendeződött a viszonyunk,barátok vagyunk,mindent tudunk egymásról,elég ránéznem és tudom mi a baja. Állandó téma,hogy én még mindig szeretem,de ő nem tud bízni bennem,szerinte én csak birtokolni akarom őt. Nehéz a barátjának lenni,de csak így lehetek mellette. Nincsen neki kapcsolata, de odavan valakiért,akit nem kaphat meg,miközben itt vagyok én,aki mindenestül szereti. Vélemény? Mit tehetnék még? Higgyétek el,sok mindennel próbálkoztam.

25



2016. febr. 17. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat elment- ahogy mondani szokás. Az eltelt idő alatt kiszeretett belőled, te meg vissza belé, pech. A helyedben nem lógnék rajta, hogy legalább azt ne érezze, hogy birtokolni akarod. Ha mégis szeretne tőled valamit, legyél elérhető számára, de én inkább elengedném.
2016. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A tettedre tényleg nincs mentség, gondolom mekkora fájdalmat okozhattál neki... Aljas, gerinctelen dolog.

Hát... maximum annyit tehetsz, hogy türelmes vagy vele. Talán, ha elég kitartóan érezteted, hogy megváltoztál(nemcsak az ő irányában, hanem hogy jobb ember is lettél!), akkor talán képes lesz újra bízni benned. És én a helyedben hanyagolnám az "állandóan szeretlek" ügyet! A lány helyében nagyon unalmasnak találnám. Továbbá ezzel már megint csak rólad szól az egész történet, hogy NEKED "mennyire rossz most nélküle". Nem csoda, ha azt gondolja te csak birtokolni akarod őt. Arra próbálj meg figyelni, hogy NEKI mire van szüksége, ha igazán szereted. És ha neki jobb nélküled, akkor engedd el szépen...

2016. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!