Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de szeretem a lánybarátomat is. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk, vannak gondok is.


A lánybarátommal meg nagyon megértjük egymást. Tetszik nekem.


2015. aug. 4. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kibe vagy szerelmes?
2015. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A barátnőmhöz kismillió emlék köt, az évek, rendes lány...a lánybarátom meg olyan kicsit mint én, nagyon megértjük egymást...
2015. aug. 4. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ezt kérdeztem. :)
2015. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a lánybarátodat csak dugd, a barátnőd meg tartsd meg.


csak ügyelj rá hogy ne tudja meg egyik se mit csinálsz

2015. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor rendezz egy iszapbirkózó versenyt a két csaj között aztán majd egyértelmű lesz hogy kit válasz!:)
2015. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hahaha, jaj de vicces! Nem csalom meg!
2015. aug. 4. 13:23
 7/12 A kérdező kommentje:
#3 is-is. a bnőmhöz kötődöm. a havercsaj meg jaj, elveszi az eszemet sokszor :D
2015. aug. 4. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakíts a barátnőddel. Az ő érdekében. És jöjj össze azzal a másikkal. Akkor a csajodnak sem kell elviselni egy 'havercsajt' (ami női szemmel nézve ROHADTUL idegesítő, csak elmondom), és barátnőd is lesz egyben. Amúgy meg azt mondják, mindig azt válaszd, akibe másodjára szerettél bele, "mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba".
2015. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem intéz egy hármast. Akkor már jobban fogsz tudni választani. Mi rendeztünk egy hármast, és a barátnőmet választottam. Nem ez a hármas dolog dominált az egészben, egyszerűen akaratom ellenére is őt kívántam eszméletlenül. Alvásnál is az eset jól ha ő bújik hozzám/mellkasomon fekszik. Csak vigyázz lehet le fekszetek, aztán már nem fog annyira érdekelni.
2015. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mit akarsz? a képmásod, vagy valakit, akit szeretsz, jól elvagytok és jók vagytok együtt?
2015. aug. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!