Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni egy normális férfit?

Figyelt kérdés
Átlagos,csinos külsejűnek mondott nő vagyok,igaz visszahúzódóbb az átlagnál,de ez nem jelenti azt hogy megközelíthetetlen. Milyen helyeken jó ismerkedni ahol megtalálható a 30-as korosztály? Ötleteket kérnék,de ilyen hogy netes társkereső,szórakozóhely kilőve. Ott az emberek java részének nem komolyak a szándékai..Manapság a férfiak sem olyan kezdeményezőek ez egy kicsit zavar is. 28/N

2018. jún. 9. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha visszahúzódóbb vagy, de zavar, hogy nem kezdeményeznek, akkor próbálj meg nyitottabb lenni. Mosolyogj, lépj szemkontaktusba, finoman flörtölj, ha esetleg tetszik valaki. A kezdeményezőkészség valóban visszább esett, de hidd el, ha tudsz értékelhető jeleket sugározni egy férfi felé, akkor kezdeményezni fog.


Ötleteket felesleges szerintem bedobálni, mert akkor holnap estig itt ülhetnénk. Ha kinyílsz, mint egy virág, akkor előbb-utóbb megtalál a méhecske. :)

2018. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Talàlni normàlis férfit. Èn talàltam. Ès mit ad isten? Az àtlagnàl visszahúzódóbb vagyok, és netes tàrskeresőn ismertem meg. Nem egy embert ismerek akinek így lett pàrja. Màris megdőlt az elméleted.


Ha ilyen adottsàgokkal közel a 30-hoz, 28 éves korodra nem talàltàl pàrt akkor ott valami gond van a stílusoddal, személyiségeddel ami taszítja a pasikat. Nem panaszkodni kell ( amit érdekes módon neten csinàlsz) hanem tenni érte...

Egy visszahúzódóbb embernek pont a net a jobb vàlasztàs, de mindegy. Akkor jàrj el vadàszni buszra, utcàra, kocsmàba, boltba ha szerinted az megfelelőbb. Eddig is bevàlt ugye:)

2018. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb és tegyél róla, hogy ez látszódjon is.
2018. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!