Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni egy normális férfit?

Figyelt kérdés
Átlagos,csinos külsejűnek mondott nő vagyok,igaz visszahúzódóbb az átlagnál,de ez nem jelenti azt hogy megközelíthetetlen. Milyen helyeken jó ismerkedni ahol megtalálható a 30-as korosztály? Ötleteket kérnék,de ilyen hogy netes társkereső,szórakozóhely kilőve. Ott az emberek java részének nem komolyak a szándékai..Manapság a férfiak sem olyan kezdeményezőek ez egy kicsit zavar is. 28/N

2018. jún. 9. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

Minden tele van helyes pasikkal! Nem tudom hol lakhatsz, hogy ne találj senkit!


Utcán, buszon, boltban, orvosi rendelőbe, éttermekbe...


Nem lehet hogy veled van a baj? Nem bántásból mondom, ne értsd félre.

2018. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%

Jelen!

32/F

2018. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen, tele van... De miért nincs bátorságuk kezdeményezni? ;) 23/L
2018. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%

"... de ez nem jelenti azt hogy megközelíthetetlen..."

Pont hogy ezt sugározzátok még több hetes, több hónapos ismerkedés után is, hogy bizony kizárólag a legkiváltságosabb tulajdonságú szuperpasikák férkőzhetnek a bizalmatokba. Nos, például én, mint tökátlag faszi mi a f#szért erőlködjek nálad? :D

2018. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Velem talán annyi a baj hogy önbizalomhiányos vagyok egy bizonyos szinten,van rajtam 4-5 kg felesleg..
2018. jún. 9. 20:30
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

Nyaf, nyaf. Csinos, átlagos nő egy kicsit lazább, pikánsabb stílussal tud találni pasit, ha nagyon akar és előre közli, hogy 28 évesen hosszútávú kapcsolatban gondolkodik és nem azért mondja, hogy így kéresse magát.


#3

Vagy száz szelídnek tűnő eb harapása után lehet te is erős fenntartásokkal közelítenél egy kutyához.

2018. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit vicces, hogy "az átlagnál visszahúzódóbb" emberek kapásból kilövik a netet, mert az ördögtől való dolog, meg a szórakozóhelyeket is, mert ott is csak rettenetes dolgok történhetnek. Magyarán ott vannak az adott lehetőségek, nehogy már éljünk velük... Ha pl. létezik egy olyan izé, hogy net, akkor miért olyan nehéz pl. társkeresésre használni? Ha valaki képes ésszel ismerkedni, rögtön kisebb az esélye annak, hogy baj érje. Nem a lehetséges ismerkedési terepeket kellene kilőni, hanem megtanulni ésszel ismerkedni, és akkor a sipákolás is kevesebb lenne a világban. "Manapság a férfiak sem olyan kezdeményezőek..." Ez nem feltétlenül igaz, sokan vannak, akik egyszerűen csak megunták a sok bunkó, flegma, beképzelt "nőt" meg a hasonlóan épületes visszautasításaikat, és inkább lemondtak arról, hogy közeledjenek bárkihez is, a nők másik nagy csoportja meg a telefonját buzerálja, vagy fülessel közlekedik, nehogy meg lehessen szólítani, utcán nem ismerkedik, boltban nem ismerkedik, neten nem ismerkedik, de panaszkodik, hogy milyen rossz. Amúgy meg MANAPSÁG létezik olyasmi is, hogy EGYENLŐSÉG, szóval a nők is ugyanúgy odamehetnek beszélgetést kezdeményezni, nem pedig csak pislogni, mint szar a fűben, hátha a faszi kitalálja, hogy ő most éppen ismerkedni akar. És az a rossz hírem van, hogy sok 30-as férfi már elkelt, mert nem várt az ilyen nyuszikákra, akik képtelenek fogni maguknak egy normális fickót.
2018. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

3#


Egy hete történt. Vásárolgatok a tescóban, mikor meglátok egy szimpi nőt. Párszor össze is néztünk...


Majd elkeveredtünk. Kb 10 perc múlva ismét összefutottam vele a péksütiknél. Nagylevegő odamegyek. Valami buta kérdés az egyik fánkról (csokis-e?)

Elkezdünk beszélgetni, elkérem a számát. Erre mondja h 16 éves és ebben a pillanatban megjelenik az anyja. 😀😀


Gondolhatod, ledermedtem. Csodálkoztam is, hogy vagy negyed órája itt vásárolgat de se kosár se kocsi, kezében sincs semmi...

Az anyja tolta a kocsit. 😀


Így menjen oda valaki idegenhez.


29F

2018. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Nem valami jó a stílusod,ha már minden második szavad az hogy "fas#".
2018. jún. 9. 20:34
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Járj focimeccsre! Bár most épp szünetel a bajnokság, de Bp.-en sokan fogják nézni a VB-t a kivetítőkön. Ott sok 30 körüli pasi van, nő viszont alig, tehát kisebb a konkurencia... :)
2018. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!