Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem találni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találni egy normális férfit?

Figyelt kérdés
Átlagos,csinos külsejűnek mondott nő vagyok,igaz visszahúzódóbb az átlagnál,de ez nem jelenti azt hogy megközelíthetetlen. Milyen helyeken jó ismerkedni ahol megtalálható a 30-as korosztály? Ötleteket kérnék,de ilyen hogy netes társkereső,szórakozóhely kilőve. Ott az emberek java részének nem komolyak a szándékai..Manapság a férfiak sem olyan kezdeményezőek ez egy kicsit zavar is. 28/N

2018. jún. 9. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
#5: Erre csak azt tudnám mondani, amit ti szoktatok a siránkozó fiúknak: meg kell változni. Testileg is, lelkileg is. Gondolom, neked sem kellene egy önbizalomhiányos, siránkozó emberke. Az persze más kérdés, hogy még ma is mindig többet néz el a társadalom egy nőnek, mint egy férfinak. Mondjuk azt sem tudom, neked mi a normális, csak a legmenőbb pasikra figyelsz-e oda, vagy a legfelső 10-20%-on kívül másoknak is esélyt adnál-e.
2018. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Normális férfiak normális nőt keresnek, nem téged.
2018. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Azér' mer' a normális férfiak foglaltak. Én is. Tudod, nőt keresünk, nem egy kislányt, aki azt hiszi, hogy egy hercegnő a kastélyban, akit ki kell szabadítani! :D


Amúgy ezeket a kérdéseket ugyanaz írja ki? Tegnap is volt egy, hogy nem tud ismerkedni a lány, mert ő bizony zárkózott. Hiba természetesen nem volt nála, ő tök király, jól is néz ki, mégsem próbálkoznak nála... Rejtély! :D Dancsó csinálhatna ezekről a kérdésekről egy videót.


"Átlagos,csinos külsejűnek mondott nő vagyok,igaz visszahúzódóbb az átlagnál,de ez nem jelenti azt hogy megközelíthetetlen."

Most akkor átlagos vagy csinos? Ha átlagos vagy csinos és ráadásul még megközelíthető is, akkor jó eséllyel már pár srác megközelített. Ha nem, akkor mégsem vagy se csinos, se megközelíthető.


"Milyen helyeken jó ismerkedni ahol megtalálható a 30-as korosztály?"

Tudom ajánlani tereket, ahol közmunkások sepregetnek. Még kezdeményezni is fognak! :D Mert, te 28 évesen, önismeret nélkül miért is érnéd be egy hasonló, 28 éves sráccal?


"Ötleteket kérnék,de ilyen hogy netes társkereső,szórakozóhely kilőve."

Fura, hogy ezt a tegnapi kérdésnél is kilőtte az illető. Szerinted megérné, ha nyitnék nektek egy külön helyet, ahol ismerkedhettek, mert nektek nem elég színvonalas a net és a szórakozóhely? Palota megfelel?


"Ott az emberek java részének nem komolyak a szándékai.."

Mutassmá tess egy statisztikát, ahol ezt felmérted.


"Manapság a férfiak sem olyan kezdeményezőek ez egy kicsit zavar is."

Persze, hogy nem. Miért legyenek azok? Hogy zaklatással vádolják őket, tajparaszt módon lekoptassák őket? Én sem megyek oda egy random lányhoz sem kezdeményezni. Miért tenném, ha anélkül is találtam eddig bármikor barátnőt?

De szomizok 2 percet azon, hogy téged zavar, hogy nem kezdeményeznek nálad úgy a férfiak, mint 100 évvel ezelőtt :/


"Velem talán annyi a baj hogy önbizalomhiányos vagyok egy bizonyos szinten,van rajtam 4-5 kg felesleg.."

Há' persze! :D Kb. pont, mint a tegnapi lánynál. Belinkeljem a kérdést, hogy együtt elmenjetek egy önismereti tréningre?

2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A munkahelyen nincs senki?
2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

nincs normális férfi.....nincs normális nő.....

HOL HOL HOL HOL HOL HOL HOL HOL HOL HOL??????????? HOL VAN?

Se itt se ott se amott nem akar ismerkedni egyik sem.....


soha senki nem jó, sehol nem jó....


Érdekes. Az emberek egy részének még is van párja, MINDEN Korosztályban.


Ergo vannak normális férfiak és nők is.

Csak a kifogás a sok.

Vagy legtöbb esetben mindenki ül a seggén és nem csinál lósz**art sem csak várja a csodát....de megsúgom az b**aszik jönni.

2018. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mese habbal. Te adod a mesét, én adjam a habot?
2018. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem próbálkozik senki, nem találkoztál senkivel, aki akart volna valamit? Vagy aki akart volna, az neked nem kellett?
2018. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Kötve hiszem, hogy ha egy nő jól néz ki, nem síkhülye, nincsenek a csillagos egekben az igényei, és nem élhetetlenül béna, akkor ne kezdeményeznének nála, és hogy ne ismerne meg ezek közül legalább néhány normális hapsit. Én már csak röhögök az ilyesmin, nem egy ilyen lánnyal-nővel próbáltam ismerkedni, siránkoztak, hogy ők senkinek sem kellenek, meg előadták a szokásos szöveget (nekik elég egy átlagos férfi, a gonosz férfiak mindig csak a cicababákat kergetik, de ők senkinek sem kellenek), aztán meg amikor felvetettem a komolyabb ismerkedés - netán a találkozás - lehetőségét, akkor érdekes módon az esetek 99%-ában el is halt az ügy. Erről ennyit, én már eljutottam odáig, hogy ha valaki huszonévesen vagy 30-on túl azt állítja, hogy nála senki sem kezdeményezett, és hogy egyetlen normális fickót sem ismer a környezetében, akkor az illetőt nagy ívben el kell kerülni, mert baj van vele.
2018. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

A férfiak mai kezdeményezőkészségének a hiánya úgy gondolom, hogy érthető, mert A, nekik is elegük van már az állandó sikertelenségből, elutasításból, főleg, ha normálisan közelednek egy nőhöz, mert a mai nőknek B, a "Nagy Macsó vagyok"-style jön be...

Ismerkedni 30-asokkal? Rendezvények, sportolás közben (tenisz, fallabdapálya, futás, kerékpározás), utazásnál, tanfolyamokon érdemes. (35F)

2018. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
11%
Mert nincs.
2018. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!