Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy nehéz már normális partnert találni mindkét nemnek? Nincsenek már normális nők és férfiak sehol? Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
A társkeresőkön mind a férfiak, mind a nők különböző oldalakraól szelfizik magukat, sehol egyszerű lány, a férfiakról már nem is beszélve. Hobbijuk a nőknek: ectrém sport, bulizások, nagy baráti körrel lazulás.
2017. márc. 13. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sehol, mert rég rájöttem, hogy felesleges erőlködni. Rengeteg érdekes és izgalmas dolog van az életben szerencsére enélkül is.
2017. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A való életben is ez van. Ráadásul mindenki telis-tele káros szenvedéllyel, nem tudnak meglenni a telefonjuk nélkül.
2017. márc. 13. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem szoktam szelfizni
2017. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nincs káros szenvedélyem és telefonom sincs
2017. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő alig van, a normális férfiak pedig a kutyának sem kellenek.
2017. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szexigirlnek nevezi magát és csodálkozik, hogy a férfiak kihasználják. (X.Y. oldal). Annyiban azért nem értek egyet az első válaszolóval, hogy az érzelmi kapaszkodó néha kell, valakit megölelni, odabújni. Ma már ez kiveszett a világból.
2017. márc. 13. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is feladtam. Valószínűleg egyedül halok meg.
2017. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A férfiakkal ugyanúgy probléma van. Egyszerűen mindent megesznek, amit kiokád magából a média, a különböző divatáramlatok.
2017. márc. 13. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Én ugyan nem, de valószínűleg ez is hátrány számomra.
2017. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert elcsesződött valami a világban, senki sem néz magába, lásd a nők alfáról alfára jarnak, majd mikor az alfák dobjá őket, erősödik bennük a "minden pasi csak dugni akar" tévhit, de nem gondolnak rá, hogy esetleg ne alfát próbáljanak végre egyszer.

A jó alfa színész pasik meg minek állnának le egy nő mellett ha sorra dughatják őket, hiszen szinte mind nagyon gerjed rájuk.

A nem alfának látszó férfiak, lásd fent pedig a kutyának se kellenek, nagyrészt csak csalódnak.

A feminizmus lehet az ok, ami már rég túl van az egyenjogúságon, most már a ló túlsó oldalán van, és azt sugallja, hogy a nőknek mindent szabad, mindenre joguk van, a férfiak pedig az ő szórakozásukat, kényelmüket szolgálják.

2017. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!