Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtek? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés
Mivel a mai fiatalság nem valami bátor,nem nagyon szólítanak le csajokat a fiúk,ezért kérdezem.
2010. júl. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehol.
2010. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnézzük, interneten/cseten is lehet, csak tudni kell normálisan használni. Hazudni felesleges, sokkak közlékenyebbek az emberek, de vigyázni kell a "csalókkal", pedofilokkal, ilyenolyan ferde emberekkel.
2010. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
net :p
2010. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
www.onlyyou.hu nem vagyok bátor, elismerem, sok esély nem lenne rá, hogy én menjek oda a sráchoz, ezért inkább neten ismerkedem
2010. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A házon kívül! - strandon, szórakozóhelyen, stb
2010. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz azért egy fiúnak "leszólítani" csajokat, mert hát hiába van meg az emberben az elszántság, attól függetlenül ha a lány a jelét sem adja, hogy tetszik neki a fiú, akkor elbizonytalanító a helyzet.

Ezeket a chat-elő oldalakat én sem ajánlom, mert sok a "betegagyú".


Társasággal járj szórakozni, egyik társaság könnyen összeáll egy másikkal, ott vannak új arcok, szóval már jobb...


Egy normális szórakozóhelyen is lehet, csak ha valaki odajön a közeledbe, és tetszik neked, egy-két szemkontaktussal jelezd az illetőnek, és oda megy az hidd el! :)

2010. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én általában net / szórakozóhelyek ,de most sehol. 18F
2010. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!