Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy hozzám passzoló normális férfit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen elkeserít ez az egész. Minden ami ígéretesnek indul annak annyi.


Kezdem nagyon ugy érezni hogy sose találok senkit aki szeret, tisztel, megbecsül. Nehezen szeretek meg bárkit de ha igen akkor odaadó vagyok, figyelmes gyengéd törődő és hűséges. De ez nem kell a férfiaknak.. Akkor mi?


Együttműködő vagyok, sose hisztizik mindent szeretek megbeszelni ha valami gond esetleg lenne.


Ti mit gondoltok mi a baj a világgal? Miért nehéz találni valakit akivel közösek a célok a kitartás megvan. Stb.


2018. máj. 18. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Talán a nagy igényekből kellene leadni egy keveset.
2018. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nehéz megtalálni az ideálisat.


Csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne bélyegezz valakit “nem normálisnak”, csak mert nem passzol hozzád.


Ne akarj bárkivel “odaadó, törõdõ lenni”.. Kitartás mindig megvan akkor, ha megtaláljuk a megfelelõt, akihez vonzódunk is és jól érezzük magunkat, talál a szó, összeillünk. Ott kezdõdik a baj, hogy te akárkitõl elvárod, hogy szeressen, kitartson melletted. Legtöbb emberben megvan az odaadás egy bizonyos személlyel szemben, nem úgy mūködik, hogy bárkit megszeretsz és elvárod tõle.

2018. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit teszel azért, hogy megtaláld, akit keresel?
2018. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi idős vagy?

Lehet, hogy pont az a baj, hogy túl odaadóvá válsz a másik felé. Kell az embereknek a szabadság, és ők lehet, hogy ezt az odaadósággal veszélyeztetve találják. Egyfajta mértékletességet érdemes lenne kialakítani benne.


A világgal ma nagy bajok vannak. Ma az a menő, aki leigázza a másikat, akinek van önbizalma, és a másikat lehengerli. Majdnem mint az állatvilágban. Ez a baj...

2018. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Tök könnyű hozzád illő férfit találni. A gond nem a világgal lesz, hanem veled.
2018. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mit teszel érte, hogy megtaláld? Hol és milyen férfit keresel? Hogyan? Mennyire ismered magad és a valódi igényeid, hogy kivel passzolnátok össze?

Ezeket próbáld megválaszolni, legyél nyitott.

2018. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján normálisnak tűnsz teljesen átlagosnak.


De, hogy a valóságban milyen vagy azt csak az tudja aki megismer.

Hogy ha túl vagy már az x-edik pasin legyen 7-8-9 és egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeidet akkor veled is lehet gond igencsak....


rossz helyen keresgélsz, rosszakat választasz ésatöbbi....

2018. máj. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok túl sok pasin.. 24 éves vagyok.


Konkrétan 3 volt. Most úgy érzem a 3.nal amelyik a legigeretesebbnek tűnt tényleg minden téren hogy minden amit tettem felesleges volt. Ő az akinél a leginkább megnyiltam, akiben feltétel nélkül megbíztam. Sose voltam odaadó ennyire senkivel mint vele.


Az előző kettő kapcsolatomban visszafogottabb voltam sokkal. Meg is kaptam hogy rajtam nem látni az érzéseket... Stb


De a mostaninál minden más volt. És most úgy tűnik ez sem fog működni hosszú távon pedig ennyire még soha nem szerettem senkit.


Igazából emiatt vagyok ennyire elkeseredve.


Nyitni nyitottam egyébként mindig, társaságban ismerkedtem, sőt még tarskeresőn is.

2018. máj. 18. 21:35
 9/13 A kérdező kommentje:

Igényekből leadni? Amiket írtam teljesen alapvető 'igények' ha már annak nevezzük.


Szeressen tiszteljen és hűséges legyen. Számomra ezek a legfontosabbak.

Ezek olyan nagy 'elvarasok'. Mert nem gondolnám.

2018. máj. 18. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod, nem csak az kell, hogy ő passzoljon hozzád, hanem hogy te is passzolj hozzá. A kettő rendszerint nem azonos...
2018. máj. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!