Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy viszonzatlan szerelmek után végül a pénz lett az egyetlen szerelmem?

Figyelt kérdés

3x estem úgy igazán szerelembe, mind3 eset igen komoly koppanással végződött. Nyomasztó évek mentek el az ilyen viszonzatlan szerelmek miatti vergődéssel.

Persze bezzeg olyan lányok meg odáig voltak értem, akiket a hátam közepére sem kívántam.

A legutóbbi elutasítást úgy tudtam kiheverni, hogy elkezdtem valami egész másra koncentrálni, egészen pontosan a pénzre. Befektettem ide, befektettem oda, stabil munkát vállaltam és szép fokozatosan elkezdett dőlni a lé. Most már több mint 1 éve csak a pénznek élek, és akár hiszitek, akár nem sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint valaha. A pénznek van kézzel fogható értéke, el lehet költeni bármire és sosem okoz csalódást. Nyilvánvalóan ez nem normális, de hát mit csináljak, ha a nők mindig csak csalódást és szenvedést okoztak nekem.



2018. máj. 16. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szeresd a pénzt. Abból vehetsz prostikat, más meg nem kell. Szerelem nem létező fogalom. Protiknál legalább előre tisztázva van minden.
2018. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek normális, hogy viszonzatlan szerelmek után végül a pénz lett az egyetlen szerelmem?"


A normális relatív, de biztos, hogy nem működő.A pénzzel nem lehet párkapcsolatban lenni, nem tudsz lefeküdni egy munkahellyel, sem kölcsönös érzelmeket megélni vele, a pénz sem fogja viszonozni a szerelmedet.



"a nők mindig csak csalódást és szenvedést okoztak nekem."


Háromszor követted el ugyanazt a hibát, és még mindig nem tanultad meg a leckét.Nem mások felelősek az érzelmi életed minőségéért, hanem te magad.


Valamit nem csináltál jól.Mi történt a 3 említett esetnél?

2018. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha te igazán boldog lennél a pénzeddel, nem tetted volna fel ezt a kérdést. De mivel kiírtad, egyértelmű, hogy nem elégít ki, csak pótcselekvés.
2018. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mind3 eset teljesen más volt.

Az elsőnél kapásból félév után kiderült, hogy valójában már évek óta van egy barátja a lánynak az USA-ban, csak mivel épp egy évig távol voltak egymástól, így kellett neki addig is valaki, akivel elszórakozhat. Ez voltam én.


A második esetnél a lány szimplán kapcsolatban volt, egy rossz kapcsolatban, amiből menekült, én megmondtam neki ,hogy amíg párban van, addig rám ne számítson, én kapcsolatba nem rondítok bele, még szar is. Majd fogta magát, szakított és beközölte, hogy ő most senkivel nem akar együtt lenni, aztán amikor én is elkezdtem távolságot tartani tőle, akkor rögtön elkezdett utánam teperni, de ha én fogadtam a közeledését, akkor mindig ellökött magától, végül nagyon meguntam ezt a macskaegér játékot és megmondtam neki, hogy tőlem ne számítson semmire. Ezek után összejött a friendzone barátjával,aki évek óta nyomult rá, persze csak azért, hogy féltékennyé tegyen, folyton az orrom alá dörgölte a közös képeiket meg hogy ők milyen jól együtt vannak, ekkora már teljesen kiábrándultam belőle.


A harmadik eset viselt meg talán a legjobban, ez a leányzó mindig is egy rejtély volt számomra, lényegében akárhogy próbálkoztam nála, mindig félreérthető jelzéseket adott, egyik pillanatban úgy tűnt, hogy teljesen odavan értem, aztán máskor meg tök rideg volt, ő maga sem tudta ,hogy mit akar tőlem. Végül persze oda lyukadt ki, hogy leginkább semmit.

2018. máj. 16. 14:06
 5/13 anonim ***** válasza:

#4


Ronda vagy, ennyi. Pénzen lehet nőket venni maadnak. A szerelem meg egy ábránd, nem létezett sosem.

2018. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Pedig mindhárom eset lényegi tanulnivalója ugyanaz, csak más burkolat alatt.
2018. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6


Tcha, na ja, tanulság "ne ismerkedj" vagyha mégis akkor rondákkal, extrém rondákkal.

2018. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad, voltak lányok akik odáig voltak érted, de te a hátad közepére sem kívántad őket. Tehát te ugyanolyan felületes vagy, mint azok akikért te voltál oda....Azok a lányok sem biztos, hogy csalódást okoztak volna, csak ugye nem voltak fullosak....
2018. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, ezek a sztorik amiket leírtál igencsak piszlicsáré kis koppanások.
2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda, jól nézek ki, a külsőmmel sosem volt gond. Az meg, hogy belém is voltak zúgva, az egész más tészta, mert azokat a lányokat én egy percig nem hülyítettem, bárkiről kiderült, h többet érez irántam, annak konkrétan megmondtam, hogy én ezt nem tudom viszonozni.
2018. máj. 16. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!