Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy viszonzatlan szerelmek után végül a pénz lett az egyetlen szerelmem?

Figyelt kérdés

3x estem úgy igazán szerelembe, mind3 eset igen komoly koppanással végződött. Nyomasztó évek mentek el az ilyen viszonzatlan szerelmek miatti vergődéssel.

Persze bezzeg olyan lányok meg odáig voltak értem, akiket a hátam közepére sem kívántam.

A legutóbbi elutasítást úgy tudtam kiheverni, hogy elkezdtem valami egész másra koncentrálni, egészen pontosan a pénzre. Befektettem ide, befektettem oda, stabil munkát vállaltam és szép fokozatosan elkezdett dőlni a lé. Most már több mint 1 éve csak a pénznek élek, és akár hiszitek, akár nem sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, mint valaha. A pénznek van kézzel fogható értéke, el lehet költeni bármire és sosem okoz csalódást. Nyilvánvalóan ez nem normális, de hát mit csináljak, ha a nők mindig csak csalódást és szenvedést okoztak nekem.



2018. máj. 16. 13:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam bővebben kifejteni a sztorikat, ennél sokkal mélyebb mindegyik történet, de azt reggelig írhatnám, de annyit mondhatok, hogy egyiket sem kívánom átélni senkinek.
2018. máj. 16. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:

#8


Azért van különbség a "nem fullos" és a bazi ronda között.

2018. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Persze bezzeg olyan lányok meg odáig voltak értem, akiket a hátam közepére sem kívántam."


Miért, mi baj volt velük?

2018. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!