Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után annyit mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után annyit mond, "tetszel". Normális ez?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt, 5 hónapja élünk együtt. Érzem, hogy szeret, tettekkel kimutatja, de eddig még nem mondta. Mindig mikor megölel, azt mondja csak, hogy "tetszel nekem". Normális ez egy év után? Vagy én várok sokat?

2018. ápr. 30. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Tőle ezt megkérdezted? Megbeszélted vele? Szóltál neki,hogy ez zavar? Ha nem akkor itt az ideje. Nem a sültgalambot kell várni,hanem kommunikálni.
2018. ápr. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy nála ez mit jelent. Lehet, hogy azt, amit hallani szeretnél.

31/f

2018. ápr. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Úgy bírom az ilyen kérdéseket meg felfogásokat :)


Ezt gondolja hát ezt mondja!

Miért kéne pont azt pont annyiszor mondania ahogyan azt te szeretnéd?

Ahh mindegy...

2018. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én ha szeretek valakit, nem okoz gondot kimondanom, hogy szeretem.


Ha erre gondolsz.

2018. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam.
2018. ápr. 30. 12:27
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy erre gondolsz. Én meg arra gondolok, hogy ennek a férfinak te jó vagy valamire, de ha szerelemből lenne veled, akkor nem azt mondaná, hogy "tetszel neki", hanem azt, hogy szeret. A "tetszel nekem" az egy bók, ami eshet jól, de ebben a helyzetben nekem inkább megalázónak tűnik ezzel ütni el annak kimondását, hogy mit érez irántad.
2018. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. ápr. 30. 12:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak megerősítés kellett.
2018. ápr. 30. 13:03
 9/14 iamaveryniceguy ***** válasza:

Tehát most megerősítést kaptál a gondolatodban.

Mi a helyzet akkor, ha a párod teljesen máshogy van bekötve és neki a 'tetszel' jelenti azt, hogy szeret téged.


Mivel olyan ratyi a kapcsolati kvalitásod, hogy vele nem tudsz beszélgetni, ezért te valószínűleg elkezdesz neheztelni rá. Majd olyanokért hibáztatni, amit el sem követett. A vége pedig szakítás lesz, holott az egész lehet, ismétlem lehet, hogy csak a te fejedben létezett.


Kérdezd meg őt. Válaszolni fog rá. Nem itt kell a képzeletedet megerősítetni, mert azzal nem mész semmire.



ui: Én sem mondom ki úton útfélen, hogy szeretlek. Édesanyámnak (tudom teljesen más szitu) egyszer mondtam a 28 év alatt, pedig nála nem sok embert szeretek jobban (jelenleg egyet sem). Ettől még tudja, hogy szeretem.


Volt olyan exem, akinek naponta mondtam. Volt olyan, akinek nagyon ritkán. Utóbbit pedig jobban szerettem. Azért nem hajtogattam neki, mert kinőttem belőle. Tettekkel kell bizonyítani a dolgot, nem szavakkal.

2018. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a hozzászólásod igazán hasznos volt és elgondolkodtatott. :)
2018. ápr. 30. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!