Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy év után annyit mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy év után annyit mond, "tetszel". Normális ez?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt, 5 hónapja élünk együtt. Érzem, hogy szeret, tettekkel kimutatja, de eddig még nem mondta. Mindig mikor megölel, azt mondja csak, hogy "tetszel nekem". Normális ez egy év után? Vagy én várok sokat?

2018. ápr. 30. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára mi férfiak se vagyunk egyformák. Akkor talán csak rám igaz, hogy ha én szeretek valakit, akkor annak nem mondom "szeretlek" helyett azt, hogy "tetszel". Ha valakit nem szeretek, azzal meg nem élek együtt több hónapot. Magamat és a páromat is többre becsülöm ennél.
2018. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Minden nap sem előnyös mondani szerintem egy idő után üres lesz ha az ember csak mondja! De persze érzelmileg fázni hagyni sem előnyös dolog mert nyomasztó tud leni. Én személy szerint már le ültem volna vele beszélni!
2018. ápr. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, én mindkettőt szoktam mondani a páromnak (amikor van). Szeretlek azt akkor amikor olyanon van, romantikusabb pillanatomban, a "tetszel"-t pedig amikor úgy ránézek és azt gondolom magamban hogy "woow, micsoda pasi", mert vonzónak, jóképűnek, csinosnak találom.

A szeretleket nem helyettesíti, de még csak nem is "erősebb", vagy "gyengébb" szó nála.

Nekem. Szerintem.


Ebből nem kéne problémát generálni. Ha meg mégis zavar akkor kérdezd meg miért nem azt mondja hogy szeretlek.

28/N

2018. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Figyelj nehogy ebből azt vond le hogy nem szeret!


Az én barátom nagyon nehezen mutatja ki az érzelmeit. Kimondani pedig hát... Maradjunk abban hogy nem megy neki.


Tettekkel annál inkább érezteti. És ez a lényeg.


Mi 10 hónapja vagyunk együtt én eddig 2 szer mondtam neki hogy szeretem.


Ő pedig nemrég mondta ki először 10 hónap után.


Szóval az hogy nem mondja közel sem egyenlő azzal hogy nem érez így. Az összképet nézd, tettei mit mondanak?

2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!