Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan nehéz találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz találni egy hozzám passzoló normális férfit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen elkeserít ez az egész. Minden ami ígéretesnek indul annak annyi.


Kezdem nagyon ugy érezni hogy sose találok senkit aki szeret, tisztel, megbecsül. Nehezen szeretek meg bárkit de ha igen akkor odaadó vagyok, figyelmes gyengéd törődő és hűséges. De ez nem kell a férfiaknak.. Akkor mi?


Együttműködő vagyok, sose hisztizik mindent szeretek megbeszelni ha valami gond esetleg lenne.


Ti mit gondoltok mi a baj a világgal? Miért nehéz találni valakit akivel közösek a célok a kitartás megvan. Stb.


2018. máj. 18. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#1 : Jaj ez olyan hülye szöveg (bocsi). Mi az hogy a nagy igényekből kell eladni? Párkeresésben legyenek is nagyok az igényeid. Nem arról van szó, hogy autót akarsz venni nettó 200-as jövedelemmel és nézegeted a Ferrarikat.

Egy életet kell leélned az illetővel jó esetben, de lehet hogy egy 10 éves házasság lesz belőle, vagy egy pár éves kapcsolat szóval, legyenek is nagy igények, mert ez fontos. Amúgy se írt a hölgy valami eszméletlen dolgokat csak az alapokat.

Amúgy nekem is nehezen megy, akkor most adjam le az igényeimet csak azért, hogy 1 hónapon belül legyen barátnőm. Azért van ami nem alkuképes :D

2018. máj. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

8-as kommentedből ítélve....k**úrvanagyot csalódtál....


Az ember ha megismer valakit aki számára tökéletes és minden megvan benne ami kell, önmaga tud lenni, nincs mitől tartani ésatöbbi, és ebben a "tökéletes" félben csalódik , annál nehezebb keresni, találni egy újat.

2018. máj. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát igen a baromi nagy csalódás meg volt... Volt egy rosszabb időszakom mikor saját magammal voltak bajaim. Azt hittem a barátom mellettem áll elmondtam neki hogy mi bánt és hogy türelemre van szükségem.


Aztán megcsalt cserébe. Ekkor jöttem rá hogy mégsem számíthatok rá valójában.

2018. máj. 19. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!