Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most, hogy kiderült, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy kiderült, nem létezik a szerelem, mi fog történni azokkal, akik ebből húznak hasznot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik szerelmes filmeket, dalokat gyártanak, és Valentin napon halmozzák a sok cuccot eladásra?


Lehetséges egy kisebb gazdasági válság kirobbanása?


A kérdés komoly.


2018. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
77%
Létezik szerelem, csak a férfiak nem képesek rá. Náluk a farkuk az irányító, így leszarnak minden lelki dolgot. Náluk a szerelem összemosódik a szexuális vággyal, és így pillanatok alatt el is illan, szart sem ér.
2018. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

"Létezik szerelem, csak a férfiak nem képesek rá. Náluk a farkuk az irányító, így leszarnak minden lelki dolgot"


Most már nagyjából én is így vagyok, de 5 évvel ezelőtt még máshogy gondoltam.

2018. ápr. 27. 19:58
 63/71 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok ez így és nem olvastam így végig az egészet, de nem lehet, hogy kevered a szexuális vonzalmat a szerelemmel kérdező?

31/f

2018. ápr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam szerelmes, de akkor nagyon (sajnos a csaj messzire költözött), és IGEN, SOKAN MONDTÁK, HOGY FELEJTSEM EL, KERESSEK MÁST!


"tetteink érdekből fakadnak" - én is a Darwini kapitalizmusban hiszek, és el se hinnéd mimindent megtettem, hogy újra együtt legyünk... konkrétan 1+5 évig dolgoztam olyan helyeken, ahol az őrültek sem bírták sokáig :)

És igen, sikerült kiépíteni az infrastruktúrám, és pár hónap múlva "véletlenül" össze fogunk találkozi :)

27/F

2018. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:

63-as:


Nem hinném. Bár abban egyetértek, hogy a szex akkor jó, ha vannak mély érzések a másik fél iránt.

2018. ápr. 27. 20:10
 66/71 A kérdező kommentje:

64-es:


Sok sikert a találkozáshoz, de ha adhatok egy tanácsot, azért ne őrülj meg annyira azért a csajért. Tudatosítsd magadban, hogy vannak más nők is. Neki se jó, ha túl odáig vagy érte, az nem férfias.

2018. ápr. 27. 20:13
 67/71 A kérdező kommentje:

Még valami:


Ez a "véletlen" találkozás azt jelenti, hogy az ő tudta nélkül, úgy intézed a dolgokat, hogy találkozz vele? Azt hittem elsőre, hogy megbeszéltétek.


Ez így nem jó, nagyon gáz. Szerintem hagynod kéne azt a csajt. Főleg ha ő szakított veled, akkor neki kéne téged keresni.

2018. ápr. 27. 20:15
 68/71 anonim ***** válasza:

Túl sok szabad időd van. Szerintem 10x többet foglalkozol a négy fal közé zárva filozófálással, mint magával párkapcsolatokkal.


Amúgy miért kellene ebből húzni hasznot? Nagyon egyoldalú gondolkodás. Egy akció, sci-fi film sokszor jobban kel, mint egy romantikus, tehát nem hiszem, hogy kizárólag kereskedelmi célokból gyártanak ilyen filmeket, akiknek ez tetszik. Dalokban is sokféle stílus széles palettájáról lehet válogatni, a legjobban kel a semmitmondó dnb, miért épp szerelmes dalokra adná a fejét az, aki megélni szeretne?

Valentin napon hiába halmoznak bármit, ha az emberek fele szingli, a karácsony nagyobb biznisz lenne.


Amúgy távol áll tőlem, hogy nyálas hollywood-i szerelmes filmeket nézzek, vagy csöpögős zenéket hallgassak, másképp is meglehet élni a szerelmet, aranyom! Sajnállak, ha a te fejedben ez az érzés ennyire a kommerc termékekre alapul, számomra semmi köze, ezen kereskedelmi dolgok hiányában is szerelmes tudok lenni, kössz.

2018. ápr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

Nincs sok szabadidőm. Nemrég jöttem vissza külföldről, munkaügyben voltam kint. Eléggé lefárasztott a dolog, szóval most lazítok. Tegnap voltam egy rendezvényen is, ott megismertem egy lányt, elkértem az elérhetőségét, de hanyagolom, most ne foglalkozok vele.


A mai napi tényleg sok szabadidőm volt, bár most este még tanulnom kellene. Holnaptól már másképp lesznek a dolgok, mert tényleg van tennivalóm.

2018. ápr. 27. 20:56
 70/71 anonim ***** válasza:

84%-os vagyok


Akkor pár dologban azért mégis egyet értünk, míg másokban nem.

Nálad a szerelem/szeretet egyenlő az önzetlenséggel?


Az a baj, hogy szerintem a szerelmnek ehhez semmi köze. Az szerintem külön kérdéskör már, hogy egyáltalán létezik-e önzetlen- értsd: FELTÉTEL NÉLKÜLI_ szeretet?

Ebben a témában is találhatsz érdekes írásokat, igen pszichológiára gondolok...



TEhát én nem állítottam olyat egyébként, hogy a szeretet avgy a szerelem feltétel nélküli, vagy önzetlen.

ÉS nem érzem magam rosszank=csúnyának akkor sme, ha én azt mondom: nem is kell annak lennie!


Mert gondolj már bele, mi lenne, ha valóban iylen lennne? Evolúciós szempontból sem lett volna jó, vagy hasznos. HA pl te szeretsz valakit, aki szarba se vesz téged, megaláz, és folyton bánt. Az neked nem válik a hasznodra.


Még annyi gondolat, hogy a nagy betűs, rózsaszínködös, intenzív szerelem -evolúciós szempotnból is- nem véletlenül nem tart ám örökké. Pont azért, mert az nem segíti hosszú távon a te fejlődésed. Ezért húzódik vissza pár éven belül maximum, és látsz újra "tisztán".


Egy szerelmes ember sokszor a figyelmét sem tudja a legalapvetőbb, hétköznapi, ám fontos(!) dolgokra irányítani: pl munka, karrier, bármi. Sokszor eltereli a figyelmet, és mellette kevésbé válik fontossá minden más. Ezt tapasztaltam magam is.


Szóval amikor a tudományos megközelítéssel jössz, akkor ezzel is jó, ha tisztában vagy: a szerelemnek is megvan a funkciója, célja ( ezt már elírtad te is), és pontosan ezért nem tart örökké. Nem szolgálja a hasznodat utána már.

2018. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!