Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most, hogy kiderült, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy kiderült, nem létezik a szerelem, mi fog történni azokkal, akik ebből húznak hasznot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik szerelmes filmeket, dalokat gyártanak, és Valentin napon halmozzák a sok cuccot eladásra?


Lehetséges egy kisebb gazdasági válság kirobbanása?


A kérdés komoly.


2018. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem létezik. Egy kémiai folyamat az agyban ami valóban az utódlás kérdése miatt fontos. És létezik önzetlenség is a gyermekünk irányába. Minden más önzetlenség tudatosan vagy tudat alatt abból ered hogy valamit remélsz tőle. Pl leadod a már nem használt ruháidat és boldog vagy hogy segítettél (de a boldogság érzet miatt fogod legközelebb is leadni) stb.

Viszont ezzel a legtöbb ember tisztában van.

2018. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Hiába nyilvánvaló az igazság, ha sokan nem tudják.


Viszont ha kiderül, az egész rendszer úgy összeomlik mint a kártyavár. Mert az emberek rájönnek, hogy nem az igazat sugározták nekik erről a dologról.


Vajon véletlen hogy Hollywood pont Amerikában van, ahol annyi az evolúciótagadó?


Nem hinném... A tudatlanság bűn, és itt az eredménye.

2018. ápr. 27. 17:22
 23/71 A kérdező kommentje:

21:


A gyermek irányába vajon mi okból van az önzetlenség? Csak nem azért, mert az illető génjeit hordozza? Eszerint a fajfenntartás táplálja a szülői szeretetet is.


Na, erre varrjon valaki gombot!

2018. ápr. 27. 17:24
 24/71 anonim ***** válasza:

# 14

Bizonyísd már be, hogy nem létezi. :D Kezdesz átmenni viccesbe. :D


Másrészt akkor olvasd már el azt is, amit az előbb említettem tanulmányt, és akkor talán nem az UFÓkkal fogod agyhalott kis gyík módjára összehasonlítani azt, amit mondok.. Tényleg kezdesz vicc kategóriába esni.


Állítasz valamit--> érvelek valamivel, amit alá is tudok támazstani elmondom, minek nézz utána--> te meg jössz egy mondattal,anélkül, hogy fingod lenne az említett témáról, hogy ufók.


Meg van a szint. :))

MI is a célod a kérdéssel?

Nem egy otthon a farkt verő unatkoró h*lyegyerek kamuelmélete fog meggyőzni, hanem előbb azoknak a véleméyne, akik évekig foglalkoztak a témával és kapcsolódik aszakterületükhöz. Másrészt meg a saját tapasztalatom.


Te viszont reménytlen, csőlátású, és beszűkült vagy, aki még csak vitára sem alkalmas, mert nincs modnandód, csak sírsz.

2018. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
Autizmo maximo...
2018. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Mindenki magából indul ki 24-es. :-)


Ezzel a kommenttel csak önmagad minősítetted, és állítottál ki magadról bizonyítványt.

2018. ápr. 27. 17:27
 27/71 anonim ***** válasza:
Vagy visszanyalt a fagyi :))) Épp csak megtaláltam a szintedet. Ha már az első kommentem túl bonyolult volt.
2018. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
Másrészt: na ugyan kik azok akik évekig foglalkoztak a témával? Hivatkozz már pár névre. Az igazság nem mindig az, aminek látszik. Amikor Dr. Craig Venter - akinek a nevét te valószínűleg nem ismered - létrehozta az első szintetikus életet, maga mondta, most már másként tekint az életre. Természetesen Venterék munkája csak egy azok közül, amelyek feltárják az igazságot, nem úgy, mint a sok fizetett áltudós...
2018. ápr. 27. 17:30
 29/71 anonim ***** válasza:
Hivatkoztam már, ha nem lennél analfabéta, nem kellene most újra kérdezned.. :)
2018. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de csak egyet hajtasz! Holiwud ide-oda! Ennyire bánt, hogy nem voltál még szerelmes, vagy csalódtál valakiben? Esetleg viszonzatlanul vagy szerelmes?


Úgy adod elő magad, mintha Darwinnal lennél egy szinten, de legalábbis mindenkinél okosabb vagy, aki itt válaszol.


Igenis létezik olyan biológiai és kémiai folyamatok összessége, a szerelem, amit megjelenítenek a filmvásznon is és meg is fognak, ha tetszik neked, ha nem! És bizony a valóságban is fogod tapasztalni (remélem), mert ennél szebb dolog nincs a világon. Én is bejártam már a fél világot. Éltem Ázsiában Amerikában is mielőtt ezzel próbálnál újra felvágni.

2018. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!