Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most, hogy kiderült, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy kiderült, nem létezik a szerelem, mi fog történni azokkal, akik ebből húznak hasznot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra, akik szerelmes filmeket, dalokat gyártanak, és Valentin napon halmozzák a sok cuccot eladásra?


Lehetséges egy kisebb gazdasági válság kirobbanása?


A kérdés komoly.


2018. ápr. 27. 16:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%

"Én arról beszélek, hogy a szerelem olyan formája, amit a médiában hirdenek nincs."

Ki állítja, hogy van? A média egy hazug kalap sz.. Micsoda felfedezés!

2018. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
100%

Ha mos ébredtél fel, hogy nincs örökké tartó, rózsaszínködös szerelem, valóban álomvilágban éltél akkor eddig.


Szerelem egyébként létezik, fogalma is van, és egy kutató sem állít oylat, hogy ne létezne.

Sokféle leírás van mellette, a tartósságát is átlagban 2-3 évre teszik ennek az intenzív állapotnak.


DE ha anynira méylen bele szeretnél menni a szerelem, mint állapot tanulmányozásába ( én belementem), ajánlom figyelmedbe a szerelem háromszög-elmélete Sternbergtől, sokat fogsz tanulni belőle, többek között, hogy nem csak egyfajta szerelem van, és nem si konstans dolgoól beszélünk.


Ezt egyébként biokémikus előadásán is elhangzott már. Létezik az, csak nem úgy, ahogy te eddig gondoltad.

2018. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%

U.I

EGyébként értelmesebbnek tűntél az alapján, hogy érdeklődsz egy téma iránt, mintsem a médiára hagytakoznál, bármilyen tudásban is...

2018. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

Amikor a médiát említettem, akkor másokról beszéltem, akik annak hatása alatt vannak.


Ez a "létezik, de nem úgy ahogy gondolod" meg egy nagyon gyenge szöveg.


Most ez olyan, mintha ezt mondanám:


léteznek, UFO-k, de nem úgy, ahogy gondolod, mert a kifejezés jelentése "azonosítatlan repülő tárgy". Tehát ha valami eldobok, amiről más nem tudja, hogy mi az, az is UFO...

2018. ápr. 27. 17:06
 15/71 anonim ***** válasza:

A legtöbb jelenleg középkorú házaspár kb. ilyen, tökéletesen ráérzett Gálvölgyi:


https://www.youtube.com/watch?v=j4xq7SGSmMI

2018. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%

Létezik önzetlenség is meg szeretet is .

Szerelem is .


Csak neked ezek kimaradtak az életedböl.


Imádom az olyan embereket akik elolvasnak 1 2 hiresebb könyvet és azt hiszik hogy mindent tudnak az emberi lélek legapróbb rezdüléseiröl is.


Menj ki a szobádból és tapasztalj meg egy két dolgot vagy kezdj el gondolkodni ne csak másik gondolatait ismételgesd

2018. ápr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:
Több könyvet is olvastam, és tapasztalatom is van. Sokat járok amúgy a világban.
2018. ápr. 27. 17:15
 18/71 anonim ***** válasza:
0%

#16


Minél többet jársz az emberek közt, annál jobban fogod megutálni őket a képmutatásukért, a hazug ferdítéseik miatt és a sok-sok undorító szemétkedésük miatt.

2018. ápr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
90%

Otthagytak ?

Hahaha jon masik ne felj

2018. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen hülye kérdést rég olvastam már. :) Úgy adod elő mintha most feltaláltad volna a spanyol viaszt. Attól hogy mire jött rá Darwin és hogy van ábrázolva a médiában és hogyan jelenik meg a valóságban, attól ez még létező biológiai és kémiai folyamatok összessége. Azaz létezik, akárhogy is van megjelenítve a médiában. és akárhogy is nevezzük.
2018. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!