Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy valakinek nem való a szerelem?

Figyelt kérdés

22 eves lány vagyok.

Volt egy 5 éves kapcsolatom, fizikailag és lelkileg is nagyon sokat bántott és megcsalt.

Bele nagyon szerelmes voltam.

Lassan egy éve lesz , hogy szakítottam vele.

Ra fel évvel lett egy barátom , szerelmes nem voltam. De nagyon jól éreztem vele magam.

Megcsalt o is.


A két kapcsolat között is találkozgattam két férfival, de egyik sem fogott meg. Pedig ők nagyon megkedveltek, azóta keresnek hogy hátha.


Most van egy pasi aki nagyon tetszik, de csak hiteget engem.


Mimdig olyannak tetszem aki nekem nem. Vagy fordítva.


Sok mindenkinek tetszem , de nem érzem magam ettől jobban.


Azon gondolkodtam már, hogy egzisztencia alapján fogok párt választani.

Vagy mi erre a megoldás ?


2018. márc. 24. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Erre nincs konkrét recept. De 22 évesen még nem írnám le az életet a helyedben.

Légy türelmes, jönni fog az.

2018. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Azon gondolkodtam már, hogy egzisztencia alapján fogok párt választani.

Esti provokálás?

2018. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ugyan ezen mentem àt, röpke 6éven keresztül. Úgy érzem így vissza gondolva mintha az élet újra és újra elém àllította volna azt amitől féltem és amin nem sikerült túllépnem.6 év után talàlkoztam az első nagy ővel aki megcsalt stb. Szexeltünk egy nagyot és megbeszéltünk minden sérelmet ki mit miért tett vagy nem tett de ezt olyan őszintén mint a kapcsolatban egyszer sem. Màsnap úgy keltem fel, hogy elengedtem. Kb 2hónap elteltével ismertem meg a férjem. Ne add fel tuti, hogy neked is hapy end lesz a vége. A sorozatos csalódàsoktól függetlenül próbàlj meg ne àlltalànosítani és próbálj meg pozitív maradni. Csupán egzisztencia alapjàn (ha csak nem vagy olyan beàllítottsàgú) ne vàlassz mert csak egy újabb strigula lesz, hogy nem működik.
2018. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Most komolyan 22 évesen, amikor még előtted az élet már arra a következtetésre jutsz, hogy neked nem való a szerelem?! Talán nem az egyik kapcsolatból a másikba kéne ugrálni, hanem kicsit egyedül lenni és dolgozni saját magadon, elgondolkodni kicsit azon is, hogy miért csaltak meg.
2018. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs sztem mindenkinek meg van a màsik fele .
2018. márc. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22êves vagy még csalódhatsz még ezerszer de talàlkozhatsz az igazival is .Egyépként én azt tanultam meg az első nagyobb csalódàsom utàn hogy remény nélkül hit nélkül nem érdemes élni .Nem kell leirnod magadban hogy nem való neked a szerelem mert ki tudja lehet hogy 1vagy akàr 2év mulva talàlkozol össze egy olyan férfival aki levesz majd a làbadtol .:D
2018. márc. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy csak hitegetnek?

Szerintem bemeséled csak magadnak a dolgokat és negatívan állsz hozzájuk.

Talán, ha egy kicsit optimistán látnád a dolgokat,akkor máris rájönnél, hogy nincs olyan ember, akinek nem való a szerelem és mindenki megérdemel maga mellé egy párt.

2018. márc. 25. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha így vesszük, akkor mindenki ilyen helyzetben van. Viszonzott szerelmet találni nagyon nehéz.


Hűség más kérdés. Ott tudni kell kommunikálni a kapcsolatban mindkét félnek, tudni kell egymás szükségleteit, így segíthetünk a másiknak. Persze ez sok energia, és sokaknak elég csak elfogadni egy ajánlatot, amiért ne tettek semmit. Nagyon nem lehet mit tenni. Van aki egész életében ilyan, van aki meg olyan.


Én pl nem hiszek a monogámiában, hosszútávon nem működik szerintem. Tökjó biztonságban lenni valakivel, de nem muszáj csak vele szexelnem, és páromnak se velem.


Te meg monogám vagy, szóval ezt meg kell beszélni egy kapcsolatban, hogy mit is gondolunk róla, kinek mi fér bele, és hogyan lehet konszenzusra jutni.

2018. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!