Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismertem egy lányt neten, már régóta beszélgetünk sőt össze is jöttünk, nagyon megvan az összhang, igaz betegsége miatt volt egy kis szünet, mert próbált védeni magától de kitartottam mellette.. jelenleg ujabb betegsége miatt külföldre költözött haza és pár hónapig marad is és biztos h addig nem láthatom.. Tervben volt már ha felépül h akkor kimegyek énis utána és együtt megpróbáljuk.. ezzel eddig nem lenne probléma...de jön a csavar, hogy közbe ahogy ő kiutazott én kaptam egy állás lehetöséget ami elég jó lenne sok szabadidővel és sokkal jobb fizuval mint a mostani... de valószínűleg meló közben egy éves vagy másfél éves sulit elkéne végeznem... nah már most ha elfogadom a melot és felépül... nemfogok tudni kimenni hozzá és félek h azt már nem bírnánk ki... de ha nem fogadom el... és esetlegesen olyan történik h nem fog felépülni... akkor viszlát munka és barátnő is... ezen töprengek folyamatosan...

2018. márc. 24. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Maradj itthon. Tobb okbol is. A csaj kulfoldon kezelteti magat? hogy? mibol? Ha ennyi sok penze van akkor neki ugyis mindegy hol lakik, koltozzon o haza, ne te dobj el magadtol mindent es valj csorova.
2018. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Masik megoldas: latogatni elmehetsz hozza. par napra kiveszel szabadsagot.
2018. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 33 éves vagyok és egy dolgot nagyon jól megtanultam: nőért nem hozunk áldozatot. bocs csajok de ez van. kihasználjátok az embert és aztán eldobjátok.
2018. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó anyagi helyzetben van, és a munkája is olyan h imádja. Eleinte mondta h otthagy mindent és ide költözik mo.-ra ezt én nem akartam engedni neki.. mert a karriert amit odakint felépített az nagyon rendben van. Hát töprengek tovább. 👌👌 hála istennek az uj meloba kezdésig még van 2 hónap addig még sok minden változhat...
2018. márc. 24. 15:35
 5/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. DE válaszd a munkát. Nőként mondom hogy nagyon nem viselném jól ha a párom kihagyná a nagy lehetőségét.


Személyes példám: Az én párom külföldre fog menni pár évre dolgozni, iszonyú nehéz lesz de én egy szóval sem mondtam hogy ne tegye. Azt akarom hogy megvalósíthassa a vágyait, elérje a céljait mert szeretem. Ha boldog akkor én annak nagyon örülök. Idővel pedig megpróbálok utána menni majd.


Ha igazán összepasszoltok és szeretitek egymást hidd el le fogjátok ezt küzdeni. Egyébként meg tudod látogatni azért nem?


24N

2018. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3-mal értek egyet, bár én nő vagyok és a férfiakról állíthatom ugyanezt, párkapcsolatért nem mondunk le tanulásról. Jó munkáról le lehet, mert azt találhatsz külföldön is(sőt leginkább ott, ha beszéled a nyelvet is), de a tanulást sose dobd el nőért/pasiért. Ha igazán szeretitek egymást, akkor kibírjátok azt az egy évet. Ha nem, akkor jobb is, hogy nem dobtál el mindent érte.
2018. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát az rendben van h jó munkahely lenne, viszont amit itt keresnék az uj melóval azt kint is megkeresném mellette egy szimpla... bármilyen állással szerintem.. 😣
2018. márc. 24. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:

# 3


Legalább annyi férfira igaz, amit írtál, mint nőre.

2018. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Ja, akkor miért hezitálsz? Én kimennék.
2018. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd most el az új állást, és felmondasz, ha majd tényleg kimész. íéÉn egyelőre úgy állnék hozzá, hogy itthon vagyok, hozzuk ki abból a legjobbat.
2018. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!