Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Albán muzulmán férfiakról mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán muzulmán férfiakról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, az interneten ismerkedtem meg egy szimpatikus 23 éves albán fiúval, nagyon felkeltette az érdeklődésem, de ugyan akkor félek is. Nem feltétlen vagyok rászorulva egy ilyen jellegű ismerkedésre, de a jó dolgokra mindig nyitott vagyok.
2018. márc. 8. 17:14
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
érdekel* mielőtt még ebbe is beleköt valaki :)
2018. márc. 8. 19:19
 22/30 anonim ***** válasza:
65%

#20

Nekem meg van nem egy ismerősöm aki elég közeli kapcsolatokat ápolt ilyen "dolgos, rendszerető, jóindulatú" emberrel és, ha te tényleg elhiszed, hogy az albán pékségekben a kenyértészta állagát vitatják éppen meg a saját nyelvükön a tulajok akkor eléggé naiv és elvakult vagy.

Kolumbiában is jóképűek a latin pasik, mégsem a jó tulajdonságaikról hírhedtek.


Bár nekem aztán tök mindegy kivel ismerkednek a magyar csajok. Szabad döntésük van. Csak utána ne is a magyar férfiaknak sopánkodjanak, köszönjük.

2018. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
72%

#20


A cigányok szokása, hogy parasztozzák a magyarokat, a ti fajtátoknak persze, hogy bejönnek a csúnya albán férfiak, hisz egy a bőrszín.

Amúgy ha a magyar férfiak a parasztok, te kis általánosító, panelproli ringyó, akkor a török férfiak mik, akik odaturhálnak az útra, meg széttaperolják a nőket a belvárosi klubbokban?

2018. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Menekülj!!!!!!!

EU állampolgárság kell neki aztán tovább áll és pénz. Semmi jóra nem számíts. Náluk havi 100-150 eurónyi pénz egy tanár fizetése. Ha te külföldön tanulsz gondolom a családod a magyar átlagnál is tehetősebb. Szerinted miért vagy olyan érdekes szerinted (már bocsi a rideg fogalmazásért)?

Albán olyan rafinált hogy még abba is kételkedem amit kérdez. Nem beszélve róla hogy olyan a feje a legtobbnek mint egy cukkini.

Nem vagy raszorulva millionyi sracot talalsz, ne kezdj veluk.

N

2018. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
A balkáni, európai muzulmánok teljesen mások mint a török, algír, pakisztáni muzulmánok. Ők nem annyira vallásosak, pl. szerintem a többségük életében nem tartott ramadánt 3 napnál tovább és valszeg nem is fognak Mekkába zarándokolni. Albánia a kommunista hatalomátvételtől kezdve hivatalosan is ateista ország lett, üldözték a vallásos embereket. Szóval attól nem kell tartanod hogya vallássa akadályozni fog bármiben is. Azonban ha találkozni akarsz vele, akkor jöjjön ő Magyarországra és ne te menj oda. Ezt én nőként nen vállalnám be.
2018. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!
2018. márc. 9. 18:13
 27/30 anonim ***** válasza:
#24 van barátnőd? Miért nincs? :D
2018. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szakítottam anyuddal.
2018. márc. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

[link]


találtam, hát ha más lánynak is segít.. van pár megnyugtató komment is róluk itt.

2018. márc. 10. 17:32
 30/30 anonim ***** válasza:
Én biztos nem ismerkednék ilyen elmaradott régióból származó, elmaradott vallású férfival. A magyar férfiakra is folyton megy a panasz, hogy milyen patriarchálisak stb., de hol vannak ők ezekhez képest! Szerintem elég naiv a feltételezés, hogy aki Mohamed tanításain nevelkedett az liberális és előzékeny lesz a nőkkel, egyenrangúként kezeli őket. Én nem is értem miért kell őket állandóan védeni, pár éve még valahogy jobban tisztában voltak az emberek azzal, hogy a muzulmánok nagyon nem olyanok, mint mi. Udvarolni azt nagyon tudnak, de egyszer csinálj valamit máshogy rögtön megkapod, hogy te csak egy nő vagy, tudd hol a helyed. Én nagyobb biztonságban érzem magam a felvilágosult vallástalan/hobbikeresztény magyar férfiakkal.
2018. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!