Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hadjam el? Tapasztalat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hadjam el? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit nagyon nagyon szeretek. o viszont mar nem. de egyutt vagyunk meg nem vagyok kepes tudni elhagyni annyira szeretem nagyon csunyan banik velem van hogy meg is ut. sokszor zavar el tolle (egyutt lakunk) vannak jobb napok is de ha valamin ossze kapunk ez megy hetekig. nagyon faj h mindig erezteti velem meg mondja h mar utal es takarodjak mar el. en meg vissza konyorgom magam szoszerint ::(( akarmit tesz vagy csinal nagyon szeretem es nem tudnam elhagyni:( attol felek a hianyaba belehalnek probalok kiszeretni belőle de nem megy micsinaljak? sose adtam ra neki okot h ne szeressen :(nem megyek el sose nelkule sehova mert mindig azon kattogok h vajon micsinal. sokat hazudik nekem. tiszta szegyen vagyok mar tudom. igy erzem ebből mar nincs kiut :((

volt mar valaki igy?:(

20/l


2017. márc. 4. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

basszus ez nagyon durva...

megütött, meg elküld a p1cs4b4 és te még mindig pincsi módjára követed? :S

erőt kell magadon venned!


24F

2017. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust és egy nyelvtantanárt. Nem rosszból írom.

A leírtak alapján nagyon szereted, de úgy tűnik, hogy inkább szenvedni szeretsz. Csak bánt és rosszat tesz veled, mérlegelned kellene, hogy pontosan mik azok a tulajdonságai amiket szeretsz benne.

2017. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen sajnos ensem ertem magam:(

sose voltam ilyen sot...

de ha akarom ha nem elkell hagynom mar nagyon fajul a helyzet. igen erot kell vennem magamon.

csak felek ha szakitok utana mennyire fog fajni tiszta depis leszek :(

2017. márc. 4. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Soha nem tudom megérteni az ilyen nőket.


Van hova menj? Ha igen akkor menj, oda és kész, ilyen egyszerű...


Fiatal vagy, párt mindenképp találsz másat.


Rengeteg olyan srác van itt is aki, csoda ként élné meg, ha lenne barátnője és 100% nem veréssel kényeztetné... :(

2017. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El kellene menned néha nélküle is kicsit kikapcsolódni. Megismerni új embereket. Esetleg új pasikat, férfiakat. Hátha lesz köztük egy szimpatikus, aki nőként tekint rád már az első talalkozaskor is. És akibe esetleg bele is szerethetsz :-)
2017. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!