Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek nem volt tini szerelmük?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy később lett csak párkapcsolatuk pl 17-18 éves koruk után.

Mit tapasztaltatok? Működött/Működik a dolog?

Szerintetek jobb, ha az ember kihagyja ezt a "gimis szerelmet" vagy sem?



2016. dec. 4. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt.

Nem tudom, hogy jobb-e, de abból kiindulva, hogy most sem vagyok teljesen érett, milyen lehettem akkor...feleslegesnek éreztem volna egy kapcsolatot, ha még én sem találtam a helyem a világban. Mondjuk most sem, de ez más kérdés. :D

2016. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem :D

Még annyit kérnék a válaszolóktól, hogy kort és nemet írjanak a végére. :)

2016. dec. 4. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem se volt, 20 éves koromban lett először párkapcsolatom, mai napig együtt vagyunk :)

Igazából nem tudtam mit kezdeni az akkori "tinikkel", kb mintha nem egy nyelvet beszélnénk. Sok barátnőm volt, elvoltam tiniként, bár néha belém hasított, hogy "bárcsak lenne barátom!". Nem tudom jobb-e így vagy sem.

N

2016. dec. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt gimiben pedig akartak velem járni, de én annyira idétlennek éreztem az egészet, nem tudtam mit kezdeni egy fiúval. Később 19 évesen volt az első kapcsolatom, azóta persze folyamatosan van. Én későn erőtípus vagyok, azért alakult így, de emellett kicsit irigyeltem azokat akiknek volt barátjuk akkoriban.
2016. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első nőm jóval 20 éves korom után volt,azóta eltelt pár év meg pár nő volt még de egyikkel sem párkapcsolat alakult ki
2016. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tinikoromban nekem is kimaradt ez a dolog, aki egy barátnőm volt eddig, vele 19 évesen jöttem össze. De mondjuk ez nevezhető tiniszerelemnek igazából, mert ő meg 14 éves volt, én meg kellően éretlen is voltam, legalábbis érzelmileg.

21/F

2016. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18evesen csokoloztam eloszor,abbol lett egy fel eves parkapcs,mert mas varosba mentem egyetemre.

Gimi alatt reggel este edzes,mellette suli,nem volt se idom,se rutinom,jelentkezok lettek volna de nem tudtam flortolni stb.

Nem ereztem soha hianyat,boven bepotoltam utana,plusz ami a legfontosabb,azzal vesztettem el akivel szerelmesek voltunk egymasba,nem 13evesen mert mar mindenki csinalja stb.N

2016. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

22 évesen voltam először szerelmes. nem tapasztalok hátrányt, nem gondolom, hogy kimaradt valami. tinikorban más volt nekem a fontos, nem a csajozás :)


24f

2016. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem nem volt tini koromban senkim mert ki voltak rohadva elől a fogaim! Azóta megcsinaltattam és több párom is volt, jelenleg is párkapcsolatban élek.

26f

2016. dec. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!